Kauno TPMC vs BC „Boom“ (84:63)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 spalio 19 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę

2017 spalio 19 d., Ketvirtadienis, 21:54 val., peržiūros: 896

Ketvirtadienį, spalio 19 dieną Kauno technikos profesijos mokymo centro salėje įvyko Kauno mero taurės 2017 pusfinalio rungtynės tarp „Kauno TPMC“ bei „BC „Boom“. Rungtynės komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo kėlinio pabaigoje savo pranašumą išlaikė „Kauno TPMC“ komandą.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Bet likus žaisti paskutinė minutė „Kauno TPMC“ komandai pavyko persverti rezultatą savo naudai (25:22). Antrojo kėlinuko pradžioje A. Jančiaus tritaškis padėjo išlygintį rezultatą (25:25). Bet tada „Kauno TPMC“ komanda startavo ir įpusėjus rungtynėms jau turėjo solidžią persvarą (46:35). Trečiajame kėlinuke „Kauno TPMC“ komanda sugebėjo išlaikyti savo pranašumą ir parodyti priešininkams, kaip reikia dirbti komandiškai.. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo (66:50). Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Kauno TPMC“ komanda nemažino apsukų, o juos į priekį vedė komandiškas darbas. Tai pat kėlinio pradžioje E.Kaluginas ir E.Kulboka įsmeigė po viena tolyma metima. Galutinis rungtynių rezultatas (84:63).

„Kauno TPMC“ treneris A.Žadeikis: „Šiandien manau laimėjo užsispyrimas, noras dalyvauti finalinėse rungtynėsė. Paklaustas, ką galėtų išskirti savo komandoje, treneris atsakė: Šiandien žaidė visa komada, išskirtinai tikrai nei vieno negalėčiau išskirti, nes tikrai visi žaidė su užsidegimu, su dideliu noru laimėti. Kiekvienas išėjęs į aikštelę padare savo darbą.“

„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į pusfinalį (2017 spalio 13 d., penktadienis, 00:01 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Kauno TPMC“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą ir išlieka nepralaimėjusi Mero taurėje (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)BC „Boom“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Gazuotas pieną“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 21:35 val.)Sunkiai rungtynes pradėję „Kauno TPMC“ krepšininkai vėliau sutriuškino „UNO“ komandą (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Kauno TPMC“ ‒ naujieji Kauno mero didžiosios taurės laimėtojai!!! (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:20 val.)Beveik visą laiką pirmavę „BOOM“ „Kauno mero taurę“ 2017 pradėjo pergale prieš „Brentex Trailer“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Keturių pratęsimų trileryje „BOOM“ įveikė „Omegą“ bei žengė į pusfinalį (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:47 val.)BC „Boom“ iš „Lemoros“ didelio pasipriešinimo nesulaukė (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)