Advokatų kontora „Konsus“ vs BC „Boom“ (60:48)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Mažasis finalas
2017 spalio 21 d., Šeštadienis, 17:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „BOOM“ ir iškovojo Kauno mero didžiosios taurės bronzą

2017 spalio 21 d., Šeštadienis, 23:19 val., peržiūros: 866

Šeštadienį, spalio 21 dieną A. Sabonio sporto centre įvyko Kauno mero didžiosios taurės 2017 mažojo finalo susitikimas tarp Advokatų kontors„Konsus“ (šeimininkai) ir BC „BOOM“ (svečiai) krepšininkų.

Rungtynių pradžioje po O. Margelio ir A. Urmulevičiaus tolimų šūvių BC „BOOM“ pirmavo 6:11. Tačiau Advokatų kontora „Konsus“ kėlinuką pabaigė spurtuodama 15:2 ir po pirmojo kėlinuko buvo priekyje 21:13.

Antrajame kėlinuke ir toliau tęsėsi Advokatų kontoros „Konsus“ dominavimas, kurie įpusėjus ketvirčiui jau pirmavo 31:14.Tada dviem tritaškiais atsakė svečių žaidėjas A.Stanevičius, kuris šiek tiek pažadino savo ekipą. Visgi, po pirmosios rungtynių pusės dviženklia persvara ir toliau pirmavo Advokatų kontora „Konsus“ – 35:23.

Trečiajame kėlinuke po taiklių L. Jasevičiaus baudų metimų šeimininkai buvo priekyje 44:28. Antroje kėlinuko pusėje žaidimas rungtynėse šiek tiek apsilygino, tačiau pasibaigus jam vis dar solidžia persvara pirmavo Advokatų kontora „Konsus“ – 49:36.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo A. Urmulevičiaus ir A.Waheed Lawal titaškiais, o BC „BOOM“ sumažino varžovų persvarą iki minimumo 49:48. Bet rungtynes Advokatų kontora „Konsus“ užbaigė spurtu 11:0, taip iškovodami Kauno mero didžiosios taurės bronzą. Galutinis rungtynių rezultatas 60:48 (21:13, 14:10, 14:13, 11:12).

Naudingiausiu mažojo finalo žaidėju tapo puikiai po krepšiais darbavęsis A.Janonis.

Advokatų kontora „Konsus“ treneris A.Šiaulys: „sunkios varžybos. Atrodėme visai kita komanda nei prieš „DNC“. Pradėjome daugiau judėti puolime bei puikiai vyrukai gynėsi prieš jų mažiukus žaidėjus. Ketvirtame kėlinyje per anksti patikėjome pergale, tačiau susigrąžinom iniciatyvą į savas rankas. Džiaugiamės sunkia pergale. Ačiū varžovams už kovą“.

BC „BOOM“ treneris L. Gudaitis: „iš tikrųjų, rungtynėms pritrūko nusiteikimo. Tris kėlinius atrodė, kad žaidėme be emocijos, be intensyvumo. Prasidėjus paskutiniam kėliniui žaidėjai suprato, kad nebėra kur trauktis ir reikia kažkaip keisti žaidimą, norint išlaikyti tą galimybę laimėti. Kažkas pagyvėjo, grįžom į žaidimą, sumažinome persvarą iki vieno taško, bet po to, neprotingi keli sprendimai puolime ir neapsiginta gynyboje, ir vėl varžovas pabėgo. Tai kaip ir užsikabinom, prabudom iš tokio gilaus miego, tačiau pabaigoje visgi nesužaidėme protingai“.

Advokatų kontora „Konsus“ žygį Kauno mero taurės turnyre pratęsė pergale prieš „Legioną“ (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai pergale pradėjo naująjį sezoną (2017 rugsėjo 22 d., penktadienis, 00:23 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „BK Centre“ (2017 spalio 01 d., sekmadienis, 15:53 val.)Permaningose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ išvargo pergalę prieš „Huawei“ (2017 spalio 09 d., pirmadienis, 23:35 val.)Beveik visą laiką pirmavę „BOOM“ „Kauno mero taurę“ 2017 pradėjo pergale prieš „Brentex Trailer“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)BC „Boom“ iš „Lemoros“ didelio pasipriešinimo nesulaukė (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)BC „Boom“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Gazuotas pieną“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 21:35 val.)Keturių pratęsimų trileryje „BOOM“ įveikė „Omegą“ bei žengė į pusfinalį (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:47 val.)„DNC“ antroje rungtynių dalyje nepaliko vilčių Advokatų kontoros „Konsus“ ekipai (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)