Omega vs DNC (103:81)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 rugsėjo 27 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Įtemptoje kovoje „Omega“ įveikė „DNC“ ekipą

2017 rugsėjo 27 d., Trečiadienis, 21:52 val., peržiūros: 757

Trečiadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno mero turės 2017 rungtynės, kuriose susitiko ‘Omega“ ir svečių teisėmis atvykę „DNC“.

Svečiai į rungtynes susirinko tik penkiese, o ‘Omega“ nuo pat pirmųjų minučių diktavo savo sąlygas aikštelėje ( 12:0). Svečiams tik antroje kėlinuko pusėje pavyko atrasti savąjį žaidimą, kur skirtumą sumažino iki penkių taškų. Likus žaisti dvi minutes „DNC“ surengė sėkmingą atkarpą 6:0 ir vėl pradėjo lipti varžovams ant kulnų ( 27:20). Antrame kėlinyje abi komandos žaidė taškas į tašką ir tarp ekipų pranašumas nepakito ( 37:33). Vis dėlto, ‘Omega“ užtikrinčiau žaidė tiek puolime, tiek gynyboje ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 9 taškų pranašumą – 52:43.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pradėjo „sausa“ atkarpa 9:0 ( 63:46). „DNC“ penketukas nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir ataka po atakos ėmė mažinti skirtumą. Šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę, tačiau tai nesustatė žaidimo į vietas, o svečiai sumažino atotrūkį iki 5 taškų ( 71:66). Ketvirtame kėlinyje „DNC“ daugiau jėgų skyrėm emocijoms nei žaidimui aikštelėje, o tuo pasinaudoję šeimininkai greitai atstatė dviženklį pranašumą. Likus žaisti penkias minutes svečiai liko tik keturiese. Per likusį laiką pagrindinis tikslas šeimininkų buvo pasiekti 100 taškų ribą, kur paskutinę minutę tai pavyko padaryti ir „Omega“ šventė triuškinančią pergalę, rezultatu – 103:81.

Tik po atkaklios kovos „Omega“ įveikė Sabonio KC – „Liūtukas“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:03 val.)Keturių pratęsimų trileryje „BOOM“ įveikė „Omegą“ bei žengė į pusfinalį (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:47 val.)ICE varžovų tvirtovėje sutriuškino Omegą (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„DNC“ nepaliko jokių vilčių „ICE“ komandai (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)„DNC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:44 val.)„DNC“ antroje rungtynių pusėje palaužė Sabonio KC ‒ „Liūtuko“ pasipriešinimą (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Kauno TPMC“ ‒ naujieji Kauno mero didžiosios taurės laimėtojai!!! (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:20 val.)„DNC“ antroje rungtynių dalyje nepaliko vilčių Advokatų kontoros „Konsus“ ekipai (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)