Legionas vs Hidraulinės sistemos (61:72)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 02 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Permainingoje kovoje „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Legioną“

2017 spalio 02 d., Pirmadienis, 22:38 val., peržiūros: 830

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno mero taurės 2017 rungtynės, kuriose susitiko „Legionas“ ir svečių teisėmis atvykę „Hidraulinės sistemos“.

RUngtynės prasidėjo nerezultatyviai ir abiems ekipoms sunkiai sekėsi rinkti taškus ( 4:4). „Hidraulinės sistemos“ pirmosios surengė sėkmingą atkarpą ir atitrūko nuo varžovų, tačiau „Legionas“ ėmė lipti varžovams ant kuln ( 12:14). Per likusį laiką svečiams pavyko išsaugoti pranašumą ( 14:17). Antrame kėlinyje „Legionas“ pradėjo diktuoti savo žaidimo sąlygas, kur surengė atkarpą 10:0 ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 24:19). Svečiams toliau sunkiai sekėsi įveikti zoninę gynybą, o šeimininkai pasiekė dviženklį pranašumą. Vis dėlto, per likusias keturias minutes „Hidraulinės sistemos“ ne tik, kad panaikino skirtumą, bet ir įgijo minimalų pranašumą – 38:39.

Po ilgosios pertraukos „Hidraulinės sistemos“ pradėjo „sausa“ atkarpa ( 38:46). AIkštelės šeimininkai nerado savo žaidimo, o svečiai per visą kėlinuką pasididino pranašumą iki dviženklio ( 47:60). Ketvirtame kėlinyje „Legionas“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti, kur surengė keletą sėkmingų atkarpų ir skirtumas ištirpo iki 9 taškų. Vis dėlto, „Hidraulinės sistemos“ išleido savo startinį penketuką, kur sudėliojo visus taškus į vietą ir iškovojo svarbią pergalę, rezultatu – 61:72.

„Hidraulinės Sistemos“ be vargo sutriuškino „BK Centre“ (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 23:21 val.)Advokatų kontora „Konsus“ žygį Kauno mero taurės turnyre pratęsė pergale prieš „Legioną“ (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai pergale pradėjo naująjį sezoną (2017 rugsėjo 22 d., penktadienis, 00:23 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkai įrodė, jog jie verti aukso (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:50 val.)„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į pusfinalį (2017 spalio 13 d., penktadienis, 00:01 val.)R. Švagždžio vedamas „Legionas“ nepaliko vilčių „UNO“ komandai (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Legionas“ lengvai įveikė BK „Centre“ krepšininkus (2017 rugsėjo 24 d., sekmadienis, 15:37 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė „ICE“ ir žengia į finalą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:13 val.)