Advokatų kontora „Konsus“ vs Hidraulinės sistemos (96:80)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 rugsėjo 21 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai pergale pradėjo naująjį sezoną

2017 rugsėjo 22 d., Penktadienis, 00:23 val., peržiūros: 1135

Ketvirtadienį, rugsėjo 21 – ąją dieną A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje buvo sužaistos „Kauno mero taurės“ 2017 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Advokatų kontora „Konsus“ priemė svečių „Hidraulinės sistemos“ komandą. Abiems komandoms šios rungtynės buvo pirmasis jėgų išbandymas šį sezoną.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, nei vienai komandai nepavyko labiau atitrūkti. Sužaidus keturias minutes šeimininkai turėjo vieno taško persvarą, tačiau netrukus dviejų minučių atkarpą geriau sužaidę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai išsiveržė į priekį. Kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau sužaidė Advokatų kontora „Konsus“, kuriems pavyko įgyti trapią 4 taškų persvarą (16:12).

Antro kėlinio pradžioje svečiai bandė perimti iniciatyvą ir jiems pavyko laimėti atkarpą 3:6, bet tada varžovai įjungė aukštesnę pavarą ir sužaidus septynias minutes jau turėjo dviženklį pranašumą – 37:24 ir „Hidraulinėms sistemoms“ neliko nieko kito, kaip tik prašyti minutės pertraukėlės. O ji davė vaisių, kiek sustygavę savo žaidimą abiejose aikštelės pusėse svečiai greitai sumažino deficitą iki vienženklio skaičiaus. Visgi beveik tobulai kėlinio pabaigą sužaidę Advokatų kontora „Konsus“ žaidėjai po A. Čibiro dvitaškio su sirena prieš ilgąją pertrauką vėl turėjo saugų 15 taškų pranašumą – 40:35.

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis ir toliau geriau žaidė šeimininkai, kurie buvo tikslesni puolime ir nedarė grubių klaidų gynyboje tad jų persvara įpusėjus kėliniui buvo aju 20 taškų – 58:38. Antroje kėlinio pusėje komandų žaidimas išsilygino, o per likusį laiką „Hidraulinės sistemos“ varžovų persvarą sumažino trim taškais – 68:51.

Ketvirtame kėlinyje komandos abi komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai, todėl paskutinis kėlinunas buvo ypač rezultatyvus. Taiklūs metimai vienas po kito skrodė tinklelį, tačiau šeimininkai neatsipalaidavo ir neleido varžovams jų per daug prisivyti. Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai išsaugojo antrajame kėlinuke susikrautą persvarą ir šventė pergalę rezultatu 96:80.

Advokatų kontora „Konsus“ žygį Kauno mero taurės turnyre pratęsė pergale prieš „Legioną“ (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)Permaningose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ išvargo pergalę prieš „Huawei“ (2017 spalio 09 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „BK Centre“ (2017 spalio 01 d., sekmadienis, 15:53 val.)„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į pusfinalį (2017 spalio 13 d., penktadienis, 00:01 val.)Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „BOOM“ ir iškovojo Kauno mero didžiosios taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:19 val.)„DNC“ antroje rungtynių dalyje nepaliko vilčių Advokatų kontoros „Konsus“ ekipai (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Permainingoje kovoje „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Legioną“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Hidraulinės Sistemos“ be vargo sutriuškino „BK Centre“ (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 23:21 val.)