Laipsniai vs BK Centre (73:66)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 spalio 09 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BK Centre“ metė rimtą iššūkį „Laipsniams“

2017 spalio 10 d., Antradienis, 17:27 val., peržiūros: 854

Pirmadienį, spalio 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno mero taurės 2017 pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Laipsnių“ bei svečių „BK Centre“. Pastarieji rimtai priešinosi aikštelės šeimininkams tris kėlinukus, tačiau lemiamu momentu geriau pasirodė daugiau patirties turintis „Laipsnių" kolektyvas bei peržengė ketvirtfinalio barjerą.

Pirmąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmieji pelnė šešis taškus paeiliui. Vėliau komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Vėliau „BK Centre“ kiek geriau susigynė ir tai leido jiems kiek laisviau jaustis puolime. Jie netrukus ištirpdė savo atsilikimą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:19. Antrąjį ketvirtį vėl kiek geriau pradėjo „Laipsniai“, kurie kiek atitrūko nuo savo varžovų. Tačiau tuomet viskas apsivertė aukštyn kojomis ir svečių ekipa surengė 14:1 spurtą, kuris leido jiems persverti rezultatą savo naudai. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 36:38.

Trečiąjį kėlinį kiek geriau pradėjo "BK Centre“, kurie kiek padidino savo turėtą pranašumą. Vėliau pajėgumas tarp komandų išsilygino ir skirtumas kurį laiką per daug nekito. Vėliau „Laipsniams“ pavyko išlyginti rezultatą, bet kėlinį su dviejų taškų pranašumu užbaigė „BK Centre“. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 53:55. Lemiamą ketvirtį kur kas geriau pradėjo šeimininkai, kurie spurtavo 9:0 ir įgijo solidesnį pranašumą. Vėliau „BK Centre“ vis bandė priartėti prie savo varžovų, tačiau į kiekieną sėkmingą jų ataką „Laipsniai“ atsakė tuo pačiu ir skirtumas nekito. „Laipsniai“ išlaikė turėtą pranašumą ir iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 73:66.

„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Tritaškiais prapliupusi „Resmila.lt“ šventė pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:24 val.)„Huawei“ ekipai teko gerokai paprakaituoti susitikime su „Laipsniais“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Legionas“ lengvai įveikė BK „Centre“ krepšininkus (2017 rugsėjo 24 d., sekmadienis, 15:37 val.)Luko Mikalausko vedami „ICE“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:03 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „BK Centre“ (2017 spalio 01 d., sekmadienis, 15:53 val.)„Hidraulinės Sistemos“ be vargo sutriuškino „BK Centre“ (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Laipsniai“ netikėtai lengvai nugalėjo „UNO“ krepšininkus (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 22:24 val.)Sabonio KC – „Liūtukas“ žengia į Mažosios taurės finalą (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:15 val.)