Advokatų kontora „Konsus“ vs Legionas (101:83)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 rugsėjo 28 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Advokatų kontora „Konsus“ žygį Kauno mero taurės turnyre pratęsė pergale prieš „Legioną“

2017 rugsėjo 28 d., Ketvirtadienis, 22:55 val., peržiūros: 893

Ketvirtadienį, rugsėjo 28 – ąją dieną, A. Sabonio krepšinio centre buvo sužaistos KKL „Kauno mero turės 2017“ C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų Advokatų kontora „Konsus“ ir svečių „Legiono“ komandos.
Rungtynės prasidėjo rezultatyviai abi komandos gana nesunkiai rinko taškus nesulaukdamos didesnio pasipriešinimo iš varžovų gynybos. Iki ilgiosios petraukos nei vienai komandai nepavyko periimti žaidimo kontrolės į savo rankas. Tik antroje rungtynių pusėje šeimininkai pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą ir netrukus įgijo dviženklį pranašumą, o susitikimo pabaigoje pradėjo triuškinti varžovus ir iškovojo dar vieną pergalę 101:83 (26:24, 18:22, 32:18, 25:19).

Rungtynes geriau pradėjo „Legiono“ komanda, kuri per kelias minutes šove į priekį 4:11, bet šeimininkai nesutriko ir po trijų iš eilės rezultatyvių atakų jau kvėpavo varžovams į nugarą (10:11). Likusį kėlinio laiką žaidimas vyko apylygiai ir tik pačioje jo pabaigoje Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai pagaliau išsiveržė į priekį – 24:26.

Antrasis ketvirtis nedaug kuo skyrėsi nuo pirmojo. Komandos ir vėl daugiau dėmesio skyrė puolimui, o ne gynybai. Tačiau kėlinio pabaigoje spurtavę svečiai turėjo 6 taškų persvarą, tačiau jos ir vėl neišsaugojo – 44:46.

Po ilgosios pertraukos savo snaiperio sugebėjimus pradėjo demonstruoti A.Karbauskas, pataikęs keturis tritaškius per kėlinį. Gynėjo vedama komanda netrukus persverė rezultatą ir po atkarpos 18:4 jau pirmavo dviženkliu skirtumu (62:50). „Legiono“ krepšininkams šįkart nebepavyko surengti spurto ir prisivyti varžovų. Po trijų kėlinių visdar dviženkliu skirtumu priekyje buvo Advokatų kontoros „Konsus“ komanda.

Ketvirtame kėlinyje „Legionas“ daugiau jėgų skyrė emocijoms, o ne žaidimui aikštelėje, o tuo pasinaudoję šeimininkai vis didino persvarą, kuri įpusėjus kėlniui buvo jau 16 taškų. Per likusį laiką vaizdas aikštelėje nesikeitė, o vienintelė rungtynių intriga buvo klausimas ar pavyks šeimininkams pelnyti šimtąjį tašką. Paskutinę minutę „Konsus“ krepšininkams pavyko tai padaryti ir jie šventė triuškinančią pergalę, rezultatu 101:83.

Advokatų kontoros „Konsus“ treneris A.Šiaulys po rungtynių buvo patenkintas pergale, tačiau savo komandos žaidime dar įžvelgia taisytinų dalykų:
„Buvo daug broko tiek puolime, tiek gynyboje. Ypač pirmoje rungtynių pusėje nesusitvarkėme su gynyba, tačiau po ilgosios petraukos pavyko pristabdyti varžovų puolimą, tada susikrovėme dviženklį pranašumą ir išlaikėme jį iki rungtynių pabaigos.“

Permaningose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ išvargo pergalę prieš „Huawei“ (2017 spalio 09 d., pirmadienis, 23:35 val.)Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „BOOM“ ir iškovojo Kauno mero didžiosios taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:19 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai pergale pradėjo naująjį sezoną (2017 rugsėjo 22 d., penktadienis, 00:23 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „BK Centre“ (2017 spalio 01 d., sekmadienis, 15:53 val.)Permainingoje kovoje „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Legioną“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 22:38 val.)„DNC“ antroje rungtynių dalyje nepaliko vilčių Advokatų kontoros „Konsus“ ekipai (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkai įrodė, jog jie verti aukso (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:50 val.)R. Švagždžio vedamas „Legionas“ nepaliko vilčių „UNO“ komandai (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Legionas“ lengvai įveikė BK „Centre“ krepšininkus (2017 rugsėjo 24 d., sekmadienis, 15:37 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė „ICE“ ir žengia į finalą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:13 val.)