Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ vs ICE (65:86)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 rugsėjo 26 d., Antradienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„ICE“ įveikė jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus

2017 rugsėjo 26 d., Antradienis, 22:36 val., peržiūros: 884

Antradienį, rugsėjo 26 – ąją dieną A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje buvo sužaistos „Kauno mero taurės“ 2017 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ (0-0) priėmė svečius „ICE“ (1-0) krepšininkus.

Nuo pat rungtynių pradžios „ICE“ krepšininkai paėmė iniciatyvą į savo rankas ir pirmo ketvirčio viduryje po taiklaus G. Kačiušio metimo pirmavo 8:15. Labai greitai svečiai įgijo ir dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, kurį laimėjo rezultatu17:27.

Antrajame kėlinuke M.Špokas ir M.Klusaitis įsūdė po tritaškį ir Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ priartėjo iki 26:33. Bet tada „ICE“ po L. Mikalausko ir D. Petrausko metimų spurtavo bei nutolo 28:49. Kėlinuko pabaigojė aikštelės šeimininkai šiek tiek apmažino rezultatą ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi esant rezultatui 34:51.

Trečiajame kėlinuke žaidimas aikštelėje apsilygino ir Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ šiek tiek sumažino savo deficitą. Po J. Kerevičiaus tolimo metimo rezultatas buvo 46:61. Kėlinuko pabaigoje dar keliais taškais buvo aptirpdytas „ICE“ pranašumas ir rezultatas buvo 50:63.

Ketvirtajame kėlinuke J. Sankausko metimai dar labiau priartino Sabonio KC ‒ „Liūtuką“ prie varžovų 61:71. Bet tada, daugiausia L. Liaukonio ir L. Mikalausko sėkmingo žaidimo dėka, „ICE“ spurtavo ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 65:86, taip iškovodami antrąją pergalę grupėje bei įsitvirtindami pirmoje A grupės vietoje.

„DNC“ antroje rungtynių pusėje palaužė Sabonio KC ‒ „Liūtuko“ pasipriešinimą (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Tik po atkaklios kovos „Omega“ įveikė Sabonio KC – „Liūtukas“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:03 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkai įrodė, jog jie verti aukso (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:50 val.)Sabonio KC – „Liūtukas“ žengia į Mažosios taurės finalą (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:15 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemorą“ (2017 spalio 10 d., antradienis, 21:59 val.)„ICE“ įtikinamai įveikė „Brentex Trailer“ ekipą (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:17 val.)Luko Mikalausko vedami „ICE“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:03 val.)ICE varžovų tvirtovėje sutriuškino Omegą (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė „ICE“ ir žengia į finalą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:13 val.)„DNC“ nepaliko jokių vilčių „ICE“ komandai (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)