UNO vs Resmila.lt (68:54)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 rugsėjo 20 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„UNO“ pergalingai pradėjo savo sezoną

2017 rugsėjo 21 d., Ketvirtadienis, 17:00 val., peržiūros: 772

Trečiadienį, rugsėjo 20-ą dieną, J.Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko Kauno mero taurės 2017 pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „UNO“ bei svečių „Resmila.lt“. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri po pirmojo kėlinuko turėjo slidų pranašumą, tačiau vėliau šeimininkai su kiekvienu kėliniu žaidė vis geriau, o viską geriausiai iliustravo lemiamas ketvirtis. Jo metu svečiai visiškai nerado kelių link varžovų krepšio, o tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai ir užsitikrino pergalę.

Pirmąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo „Resmila.lt“ ekipa, kuri pelnė pirmuosius aštuonis rungtynių taškus ir turėjo jau solidų pranašumą savo rankose. Tačiau tuomet aštuonis taškus be atsako pelnė ir „UNO“ ekipa bei išlygino rezultatą. Visgi, kėlinuko pabaigoje kiek geriau atrodė svečiai, kurie sugebėjo vėl šiek tiek atitrūkti nuo savo varžovų ir po pirmojo ketvirčio turėjo penkių taškų pranašumą – 12:17. Antrąjį kėlinį 7:0 spurtu atidarė aikštelės šeimininkai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tuomet komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, bet tada „UNO“ vėl iššovė bei pelnė septynis taškus paeiliui, kurie leido jiems įgyti penkių taškų atotrūkį. Visgi, kėlinio pabaigoje jiems ne itin sekėsi, o tuo pasinaudojo „Resmila.lt“ bei susigrąžino šiokį tokį pranašumą į savo rankas. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:33.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingomis atakomis. Kėlinukui perkopus į antrąją pusę, aikštelės šeimininkai spurtavo 11:2 bei perimė rungtynių kontrolę į savo rankas. Po trijų kėlinukų „UNO“ turėjo trijų taškų pranašumą – 50:47. Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo pelnydami penkis taškus paeiliui bei taip įgijo didžiausią turėtą pranašumą. Tuomet tritaškiu atsakė svečių ekipa ir ties tuo beveik viskas pasibaigė. „Resmila.lt“ iki pat ketvirčio pabaigos nerado būdų kaip pralaužti varžovų gynybą, o tuo pasinaudojusi „UNO“ ekipa surengė kelias sėkmingas atakas, kurios leido jiems turėti jau dviženklį pranašumą bei taip užsitikrinti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 68:54.

„Huawei“ po atkaklios kovos įveikė „Resmila.lt“ (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą ir išlieka nepralaimėjusi Mero taurėje (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)Tritaškiais prapliupusi „Resmila.lt“ šventė pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:24 val.)„Laipsniai“ netikėtai lengvai nugalėjo „UNO“ krepšininkus (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 22:24 val.)R. Švagždžio vedamas „Legionas“ nepaliko vilčių „UNO“ komandai (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:42 val.)Sunkiai rungtynes pradėję „Kauno TPMC“ krepšininkai vėliau sutriuškino „UNO“ komandą (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „UNO“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)