DNC vs ICE (113:79)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 02 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC“ nepaliko jokių vilčių „ICE“ komandai

2017 spalio 02 d., Pirmadienis, 23:11 val., peržiūros: 882

Sekmadienį, spalio 2 dieną, A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko Kauno mero taurės 2017 pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – šeimininkų teisėmis žaidusių „DNC“ bei svečių „ICE“. Pirmojo kelinuko pradžioje buksavusi šeimininkų ekipa netrukus įjungė aukštenę pavarą ir pademonstravo savo akivaizdų pranašumą, o su laiku, tas pranašumas vis augo ir augo.

Rungtynių pradžioje „DNC“ startavo lyg užmigusi, žaidimas nesiklijavo ir per keturias minutes buvo įmetę tik aštuonis taškus, į savąjį praleidę 13. Visgi, vėliau jie įjungė aukštesnę pavarą, spurtavo 14:1 ir kėlinuką baigė turėdami jau 8 taškų persvarą – 22:14. Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo aktyviai ir neleido varžovams labiau nutolti ir sužaidus keturias minutes komandas skyrė 7 taškai (31:24). Antrojo kėlinio pabaigoje vėl išryškėjo „DNC“ dominavimas ir universalumas puolime. Likus žaisti minutę jie jau turėjo solidų 17 taškų pranašumą. Tiesa, svečiai dar nebuvo pasiruošę sudėti rankų ir kėlinuką užbaigė pelnydami 5 taškus be atsako. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 48:36.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai ir pademonstravo gerą puolimą – pelnyti net 43 taškai. A. Gedmino tritaškių tirada varė į neviltį varžovus, maža to iš toli bombarduoti „ICE“ krepšį pradėjo visi šeimininkų komandos žaidėjai. Įpusėjus kėliniui komandas jau skyrė 26 taškai (72:46). Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 91:54. Paskutinis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas ir proga žaidėjams pasigerinti asmeninę statistiką. Sunkiau rungtynes pradėję, bet po to savo puolimo potencialą pademonstravę „DNC“ krepšininkai šventė triuškinančią pergalę rezultatu 113:79 (22:14, 26:22, 43:18, 22:25).

„DNC“ antroje rungtynių dalyje nepaliko vilčių Advokatų kontoros „Konsus“ ekipai (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė „ICE“ ir žengia į finalą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:13 val.)„DNC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:44 val.)„DNC“ antroje rungtynių pusėje palaužė Sabonio KC ‒ „Liūtuko“ pasipriešinimą (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Luko Mikalausko vedami „ICE“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:03 val.)„Kauno TPMC“ ‒ naujieji Kauno mero didžiosios taurės laimėtojai!!! (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:20 val.)„ICE“ įtikinamai įveikė „Brentex Trailer“ ekipą (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:17 val.)Įtemptoje kovoje „Omega“ įveikė „DNC“ ekipą (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)„ICE“ įveikė jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:36 val.)