BK Centre vs Legionas (71:106)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 rugsėjo 24 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Legionas“ lengvai įveikė BK „Centre“ krepšininkus

2017 rugsėjo 24 d., Sekmadienis, 15:37 val., peržiūros: 917

2017 metų rugsėjo 24 dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Kauno mero taurės“ 2017 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BK „Centre“ priemė svečius – „Legiono“ komandą. Abiem komandom šios rungtynės buvo pirmosios taurėje.

Jau rungtynių pradžioje, daugiausia dėka sėkmingo Š. Krilavičiaus žaidimo puolime, „Legionas“ atitolo 2:10. Tada komandos apsikeitė po dviem tolimais tritaškiais metimais, po kurių rezultatas buvo 8:16. Kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie po tikslaus A. Koiukov tritaškio nuo lentos paskutinę kėlinuko sekundę, priartėjo iki 20:23.

Prasidėjus antrajam kėlinukui po S.Pedos taiklaus metimo su varžovo pražanga ir po to sekusio tikslaus baudos metimo BK „Centre“ priartėjo iki minimumo 26:27. Bet nuo to momento „Legionas“ šovė į priekį, labai greitai įgijo dviženklį pranašumą, o pirmąją rungtynių pusę laimėjo rezultatu 35:55.

Trečiajame ketvirtyje po T. Kniukštos ir L. Macijausko tritaškių svečiai dar labiau nutolo 37:63. Bet sėkmingas aikštelės šeimininkų krepšininkų S.Pedos ir A. Koiukov žaidimas bei jų tikslūs tolimi metimai leido BK „Centre“ krepšininkams priartėti iki 62:80.

Vis dėlto ketvirtajame kėlinuke „Legionas“ tik didino savo pranašumą prieš jaunąją BK „Centre“ komandą, dar likus kelioms minutėms taikliu R. Švagždžio metimu iš po krepšio pažymėjo šimtąjį komandos tašką, ir galutiniu rungtynių rezultatu 71:106 šventė pirmąją pergalę sezone.

„Legionas“ užtikrintai įveikė „ICE“ ir žengia į finalą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Hidraulinės Sistemos“ be vargo sutriuškino „BK Centre“ (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 23:21 val.)R. Švagždžio vedamas „Legionas“ nepaliko vilčių „UNO“ komandai (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „BK Centre“ (2017 spalio 01 d., sekmadienis, 15:53 val.)„BK Centre“ metė rimtą iššūkį „Laipsniams“ (2017 spalio 10 d., antradienis, 17:27 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkai įrodė, jog jie verti aukso (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:50 val.)Permainingoje kovoje „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Legioną“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 22:38 val.)Advokatų kontora „Konsus“ žygį Kauno mero taurės turnyre pratęsė pergale prieš „Legioną“ (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)