Brentex Trailer vs Lemora (69:72)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 rugsėjo 28 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Lemora“ po atkaklios kovos įveikė „Brentex Trailer“

2017 rugsėjo 28 d., Ketvirtadienis, 23:52 val., peržiūros: 796

Ketvirtadienį, rugsėjo 28 dieną, VDU „Atžalyno“ progimnazijoje įvyko Kauno mero taurės 2017 pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Brentex Trailer“ bei svečių „Lemoros“. Rungtynių pradžioje kur kas geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie surengė galingą spurtą ir netrukus įgijo dviženklį pranašumą. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai, tačiau trečiąjį kėlinį puikiai sužaidusi „Lemoros“ ekipa persvėrė rezultatą savo naudai ir vėliau išlaikė pranašumą savo rankose.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nieko nelaukę griebė jautį už ragų ir pelnė net 14-ą taškų be atsako. Pirmuosius taškus tik po keturių minučių pelnė „Lemoros“ ekipa ir tuomet pelnė patys aštuonis taškus be atsako, kurie leido jiems sumažinti atsilikimą iki šešių taškų. Likusio kėlinuko metu komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:10. Antrąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie netrukus sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų. Tuomet „Brentex Trailer“ ekipa kiek atsigavo ir padidino savo atotrūkį iki tų pačių aštuonių taškų. Per likusį kėlinuko laiką komandos nieko per daug nenuveikė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:24.

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko susigrąžinti dviženklį pranašumą, tačiau neilgam. Svečių ekipa pradėjo po truputį artėti prie savo varžovų, o geriausiai jiems sekėsi kėlinuko pabaigoje, kuomet jie laimėjo atkarpą 11:2 ir pirmą kartą įsiveržė į priekį šiose rungtynėse. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:54. Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvą savo rankose laikė „Lemoros“ ekipa, o prie to labiausiai prisidėjo K.Bakys, kuris smeigė vieną taiklų tritaškį po kito ir taip leido savo komandai išlaikyti trapų pranašumą. Likus žaisti dvi minutes, komandas skyrė keturi taškai, tačiau tuomet penkis taškus be atsako pelnė „Brentex Trailer“ ekipa ir susigrąžino minimalų pranašumą. Vis tik, kitoje aikštelės pusėje K.Bakys smeigė dar vieną tritaškį, kuris ir užtikrino pergalę „Lemoros“ ekipai. Galutinis rungtynių rezultatas 69:72.

„ICE“ įtikinamai įveikė „Brentex Trailer“ ekipą (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:17 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtajame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Brentex Trailer“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 21:51 val.)Beveik visą laiką pirmavę „BOOM“ „Kauno mero taurę“ 2017 pradėjo pergale prieš „Brentex Trailer“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)BC „Boom“ iš „Lemoros“ didelio pasipriešinimo nesulaukė (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemorą“ (2017 spalio 10 d., antradienis, 21:59 val.)Nerezultatyviame sezono starte ‒ nelengva BC „Gazuoto pieno“ pergalė prieš „Lemorą“ (2017 rugsėjo 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)