ICE vs Laipsniai (82:74)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2017 spalio 21 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Luko Mikalausko vedami „ICE“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą

2017 spalio 21 d., Šeštadienis, 22:03 val., peržiūros: 828

Spalio 21 dieną, 16:30 val., A.Sabonio sporto centre susitiko Kauno mero taurės 2017 „Mažosios“ taurės komandos „ICE“ ir „Laipsniai“. Abi ekipos šį vakarą stojo į kovą dėl trečiosios vietos ir šis susitikimas buvo išties atkaklus, bei įdomus. Puikiai žaidusio ir nesulaikomai iš toli atakavusio L. Mikalausko vedami „ICE“ krepšininkai išlaikė pranašumą didžiąją rungtynių dalį, nors „Laipsniai“ parodė didelį kovingumą ir kovėsi iki galo, tačiau brandų žaidimą demonstravę „ICE“ atsilaikė ir pasiekė pergalę, bei pirmąjį sezono apdovanojimą. Susitikimas baigėsi rezultatu 82:74 (30:23, 18:21, 10:9, 24:21).

Rungtynių pradžia buvo išties labai rezultatyvi, abi komandos puikiai pataikė, „Laipsniai“ su M. Patašium po krepšiu be vargo rinko dvitaškius metimus, tuo tarpu „ICE“ komandoje idealų pasirodymą surengė L.Mikalauskas, kuris sugebėjo įmesti net 7 tritaškius iš tiek pat bandymų, o tai buvo labai stiprus pareiškimas kovojant dėl pergalės. Prieš tokį snaiperio pasirodymą „Laipsniai“ nieko negalėjo padaryti ir iki pat ilgosios pertraukos jiems teko vytis varžovus. Labai kovingas, gana atkaklus ir rezultatyvus žaidimas tęsėsi abu pirmus kėlinukus, o prasidedant ilgajai pertraukai „ICE“ pirmavo rezultatu 48:44.

Antroje rungtynių dalyje intriga išsilaikė. „Laipsniai“ kelis kart buvo visiškai priartėję, bet brandų krepšinį demonstravę „ICE“ žaidėjai išvengė didelių duobių ir svarbiausiais momentais patys spurtuodavo. Vėl apie save priminė L.Mikalauskas, kurio dar keli metimai iš toli buvo gybybiškai svarbūs komandai, o skirtumas tarp ekipų rungtynėms artėjant į pabaigą tapo dviženklis. Nors „Laipsniai“ kovėsi iki galo, bet šį vakarą jų varžovai buvo tiesiog stipresni. „ICE“ atsilaikė ir pirmąjį sezono turnyrą baigė laimėdami bronzos medalius. Susitikimas baigėsi rezultatu 82:74.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris Tomas Jonkus kalbėjo:

„pirmoje rungtynių dalyje mus į priekį tempė puikus L. Mikalausko žaidimas, o po ilgosios pertraukos gerai susitvarkėme su užduotimis gynyboje, pristabdėme M. Patašių, o šis trofėjus bus kaip paskatinimas komandai prieš prasidedant kovoms „B“ lygoje, kur bus išties sunku.

Sabonio KC – „Liūtukas“ žengia į Mažosios taurės finalą (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:15 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė „ICE“ ir žengia į finalą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:13 val.)„ICE“ įtikinamai įveikė „Brentex Trailer“ ekipą (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:17 val.)„ICE“ įveikė jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:36 val.)„DNC“ nepaliko jokių vilčių „ICE“ komandai (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Tritaškiais prapliupusi „Resmila.lt“ šventė pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:24 val.)„Laipsniai“ netikėtai lengvai nugalėjo „UNO“ krepšininkus (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Huawei“ ekipai teko gerokai paprakaituoti susitikime su „Laipsniais“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 22:50 val.)ICE varžovų tvirtovėje sutriuškino Omegą (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)