Huawei vs Laipsniai (91:85)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 rugsėjo 25 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Huawei“ ekipai teko gerokai paprakaituoti susitikime su „Laipsniais“

2017 rugsėjo 25 d., Pirmadienis, 22:50 val., peržiūros: 951

Pirmadienį, rugsėjo 25 d., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno mero taurės 2017 rungtynės, kuriose susitiko „Huawei“ (0-0) ir svečių teisėmis atvykę „Laipsniai“ (0-1).

Rungtynių pradžioje kiek geriau atrodę „Huawei“ krepšininkai po D. Juknevičiaus dvitaškio pirmavo 13:7. Nors po penkių iš eilės V. Vainausko taškų šeimininkai dar labiau nutolo 22:13, bet kėlinuko pabaigą šešiais taškais pabaigę „Laipsniai“ sugebėjo sušvelninti rezultatą 22:19.

Antrajame kėlinuke po P. Lekečinsko ir K. Dimitrijevo metimų „Huawei“ labai greitai susikrovė dviženklį pranašumą 34:22. Kaip ir pirmajame kėlinuke, taip ir antrajame, kėlinuko pabaiga priklausė svečių krepšininkams, kurie po S. Banaičio tritaškio ir R. Arbačiausko dvitaškio priartėjo iki 44:36.

Trečiajame kėlinuke „Laipsniai“ įjungė antrąją pavarą ir kėlinuko viduryje po taiklaus L. Palivano tritaškio sumažino deficitą iki 49:46. Visgi, puikiai išnaudodami P. Lekečinsko žaidimą po krepšiu, aikštelės šeimininkai vėl sugebėjo nutolti ir po trijų kėlinukų pirmavo 66:56.

Ketvirtajame kėlinuke po A. Dervinsko metimo iš po krepšio „Huawei“ nutolo 73:58. Bet S. Banaičio tolimi bei A. Jurkšaičio baudų metimai vėl grąžino intrigą į rungtynes, kai „Laipsniai“ priartėjo iki 80:77. Visgi, kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie ir iškovojo pirmąją pergalę turnyre. Galutinis rungtynių rezultatas 91:85.

„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„BK Centre“ metė rimtą iššūkį „Laipsniams“ (2017 spalio 10 d., antradienis, 17:27 val.)„Huawei“ po atkaklios kovos įveikė „Resmila.lt“ (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „UNO“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)Tritaškiais prapliupusi „Resmila.lt“ šventė pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:24 val.)Luko Mikalausko vedami „ICE“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:03 val.)„Laipsniai“ netikėtai lengvai nugalėjo „UNO“ krepšininkus (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Kauno TPMC“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 00:06 val.)Sabonio KC – „Liūtukas“ žengia į Mažosios taurės finalą (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:15 val.)Permaningose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ išvargo pergalę prieš „Huawei“ (2017 spalio 09 d., pirmadienis, 23:35 val.)