Huawei vs Resmila.lt (86:78)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 05 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Huawei“ po atkaklios kovos įveikė „Resmila.lt“

2017 spalio 05 d., Ketvirtadienis, 23:10 val., peržiūros: 883

Ketvirtadienį, spalio 5 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko Kauno mero taurės 2017 pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Huawei“ bei svečių „Resmila.lt“. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių komanda dėka taiklių tritaškių. Tačiau vėliau rungtynių kontrolę perimė aikštelės šeimininkai ir daugiau neužleido pirmaujančios komandos vardo šiose rungtynėse.

Pirmąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Resmila.lt“ ekipa. Sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes, jie jau buvo įmetę 10-imt taškų ir taip įgiję šešių taškų pranašumą. Tačiau tuomet juos ištiko visiškas krachas. „Huawei“ netrukus išlygino rezultatą, o paskutinius taškus šiame kėlinyje svečiai pelnė likus žaisti pusę kėlinuko. Taip aikštelės šeimininkai kėlinuką pabaigė 13:0 spurtu ir jau po pirmojo ketvirčio turėjo dviženklį pranašumą – 23:12. Antrajame kėlinyje „Resmila.lt“ ekipos puolimas atsigavo. Nors kėlinuko pradžioje „Huawei“ dar mažais žingsneliais didino pranašumą, tačiau vėliau svečiai pelnė devynis taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų. Per likusį kėlinuko laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:33.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „Huawei“ ekipa, kuri spurtavo 14:3 ir vėl susigrąžino solidų dviženklį pranašumą. Vėliau komandos pradėjo žaisti apylygiai, keitėsi sėkmingomis atakomis ir skirtumas per daug nekito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 65:53. Ketvirtąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo „Resmila.lt“ ekipa, kuri pataikė tris tolimus metimus paeiliui bei sumažino savo atsilikimą iki trijų taškų. Tačiau tuomet jų puolimas sustojo, o tuo pasinaudojo šeimininkai ir pelnė aštuonis taškus be atsako. Vėliau komandos vėl žaidė apylygiai ir skirtumas per daug nekito. Likus žaisti pusei minutės, „Resmila.lt“ sumažino atsilikimą iki šešių taškų, tačiau per likusį laiką jiems nieko nuveikti nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas 86:78.

„Kauno TPMC“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Huawei“ ekipai teko gerokai paprakaituoti susitikime su „Laipsniais“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „UNO“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą ir išlieka nepralaimėjusi Mero taurėje (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)Tritaškiais prapliupusi „Resmila.lt“ šventė pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:24 val.)„UNO“ pergalingai pradėjo savo sezoną (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 17:00 val.)Permaningose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ išvargo pergalę prieš „Huawei“ (2017 spalio 09 d., pirmadienis, 23:35 val.)