DNC vs Kauno TPMC (69:72)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Didysis finalas
2017 spalio 21 d., Šeštadienis, 18:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno TPMC“ ‒ naujieji Kauno mero didžiosios taurės laimėtojai!!!

2017 spalio 21 d., Šeštadienis, 23:20 val., peržiūros: 915

Šeštadienį, spalio 21 dieną A. Sabonio sporto centre įvyko Kauno mero didžiosios taurės 2017 didžiojo finalo susitikimas tarp „DNC“ (šeimininkai) ir „Kauno TPMC“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje po O.Kojenets metimų ir D. Gudeliausko tolimo šūvuo „Kauno TPMC“ įsiveržė į priekį 3:9. Bet į tai „DNC“ atsakė devyniais taškais be atsako ir po J. Ročkos metimo iš po krepšio pirmavo 12:9. Kėlinuko pabaigoje iniciatyvą savo rankose laikę šeimininkai pasibaigus pirmajam ketvirčiui buvo priekyje 19:13.

Antrajame kėlinuke puikiai veikė „DNC“ ekipos greitasis puolimas, kurio smaigalyje dažniausiai atsidurdavo K.Meiliūnas ir kėlinuko viduryje šeimininkų persvarą jau tapo dviženkle 29:18. Visgi, „Kauno TPMC“ surengė mažą spurtą ir po E. Kulbokos tritaškio priartėjo iki 29:25. Bet „DNC“ vėl sėkmingiau užbaigė ketvirtį ir įpusėjus susitikimui pirmavo 37:28.

Trečiajame kėlinuke po keturių paeiliui M. Latkausko taškų „DNC“ turėjo dviženklią persvarą 45:33. Tada tritaškį smeigė A.Makūnas, taip pažadindamas savo ekipą. Visgi, kėlinukas sėkmingiau pasibaigė „DNC“ ir K.Meiliūnas, taikliu tritaškiu likus kelioms sekundėms iki kėlinuko pabaigos padidino šeimininkų persvarą iki 56:47.

Viskas aukštyn kojomis apsivertė ketvirtajame kėlinuke. Vos septyniese žaidę „DNC“ šiek tiek pavargo, o „Kauno TPMC“ po taiklių D. Gudeliausko ir E. Kulbokos tritaškių priartėjo iki minimumo 61:60. Likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos naudingiausias finalo žaidėjas A.Makūnas smeigė fantastišką tritaškį iš aštuonių metrų ir persverė rezultatą savo komandos naudai 63:65, taip suteikdamas viltį „Kauno TPMC“, kad jie šiandien gali laimėti. Rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai taip ir padarė. Galutinis rungtynių rezultatas 69:72 (19:13, 18:15, 19:19, 13:25).

„Kauno TPMC“ treneris A. Žadeikis pažadėjo, kad komanda šiandien švęs galingai, o apie rungtynes kalbėjo taip: „labai įtemptos, nervuotos rungtynės, ypač pradžia – pirma rungtynių pusė. Tikrai mačiau, kad nervuojasi, jaudinasi žaidėjai. Kai kurie, aišku, pirmą kartą pas mus komandoje žaidė ir, sakyčiau, trečiam kėlinuke dar tas jautėsi. Na bet ketvirtame, tas pradinis jaudulys gal dingo, žaidėjai pradėjo dirbti aikštelėje. O priešininkai, kuriuos gerbiu labai, jie papraščiausiai, galbūt, ir pavargo. Vis dėlto, mūsų šiandien buvo daugiau“.

„Kauno TPMC“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą ir išlieka nepralaimėjusi Mero taurėje (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Kauno TPMC“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Sunkiai rungtynes pradėję „Kauno TPMC“ krepšininkai vėliau sutriuškino „UNO“ komandą (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į pusfinalį (2017 spalio 13 d., penktadienis, 00:01 val.)„DNC“ antroje rungtynių dalyje nepaliko vilčių Advokatų kontoros „Konsus“ ekipai (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„DNC“ antroje rungtynių pusėje palaužė Sabonio KC ‒ „Liūtuko“ pasipriešinimą (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„DNC“ nepaliko jokių vilčių „ICE“ komandai (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)„DNC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:44 val.)