Omega vs ICE (78:101)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 rugsėjo 20 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

ICE varžovų tvirtovėje sutriuškino Omegą

2017 rugsėjo 21 d., Ketvirtadienis, 00:04 val., peržiūros: 870

Trečiadienio vakarą Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje naująjį krepšinio sezoną atidarė šeimininkai Omega,bei svečiai ICE krepšininkai. Pirmuosius taškus taikliu tritaškiu pelnė šeimininkų žaidėjas J.Keršys, tačiau netrukus į tai atsakė D.Petrauskas pelnydamas 6 taškus be atsako, o dvitaškį dar pridėjus A. Ivanauskui ICE buvo priekyje 8:3 ir pirmosios minutinės pertraukėlės prašyti buvo priverstas Omegos treneris. Po pasiratimo reikalai aikštelėje nesitaisė, o kėlinukui einant į pabaigą S.Pakalniškis bei L.Liaukonis tritaškiai leido svečiams įgyti jau 11 taškų pranašumą, kurį iki kėlinio galo šeimininkai kiek aptirpdė 16:24 po pirmo ketvirčio priekyje buvo ICE. Antrojo ketvirčio pradžia virto šeimininkų lyderio D. Šliogerio šou, jis vienas pats pelnė dešimt savo komandos taškų ir skirtumas tirpo iki vos keturių 26:30. Keletos taškų pranašumas ir toliau laikėsi ICE komandos pusėje ir ilsėtis komandos išėjo jam esant 44:51 pirmavo pastarieji.

Trečiojo kėlinio pradžioje R.Brovka tritaškis ir J.Keršys sumestos dvi baudos skirtumą tarp komandų tirpdė iki vieno taiklaus metimo ribos 49:51, tačiau nuo šio momento tai buvo viskas ką šioje kovoje galėjo pasiūlyti aikštelės šeimininkai. D.Petrauskas bei M.Vaišvila pastangomis puolime šeimininkų atsilikimas pradėjo greitai augti, o kėlinį komandos užbaigė svečiams turint gan solidžią septyniolikos taškų persvarą 74:57. Ketvirtajame kėlinyje rungtynių nugalėjojas greitai jau tapo aiškus, o antroje kėlinio pusėje svečiai pradėjo netgi triuškinti savo varžovus. Nors gale Omegos gretose prapliupo L.Piliponis, tačiau jo taiklūs metimai leido, bent podoriai užbaigti rungtynes, kurias 101:78 laimėjo ICE.

Omega: Lukas Piliponis – 25 tšk. (11 atk. kam.), Donatas Šliogeris – 22 tšk., Juozas Keršys – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

ICE: Donatas Petrauskas – 27 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Laurynas Liaukonis – 15 tšk., Saulius Pakalniškis – 10 tšk., Arvydas Augustinas Ivanauskas – 10 tšk.

Luko Mikalausko vedami „ICE“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:03 val.)Įtemptoje kovoje „Omega“ įveikė „DNC“ ekipą (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)Keturių pratęsimų trileryje „BOOM“ įveikė „Omegą“ bei žengė į pusfinalį (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:47 val.)„ICE“ įveikė jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:36 val.)„ICE“ įtikinamai įveikė „Brentex Trailer“ ekipą (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė „ICE“ ir žengia į finalą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:13 val.)Tik po atkaklios kovos „Omega“ įveikė Sabonio KC – „Liūtukas“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:03 val.)„DNC“ nepaliko jokių vilčių „ICE“ komandai (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)