Hidraulinės sistemos vs Birštono SC – „Olimpas“ (83:76)Kauno Mero taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 06 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Hidraulinės sistemos“ gana nelengvai įveikė svečius iš Birštono

2019 spalio 06 d., Sekmadienis, 18:20 val., peržiūros: 680

Sekmadienį, spalio 6 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Kauno Mero taurės 2019” rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Hidraulinės sistemos“ bei svečių „Birštono SC – „Olimpas“. Svečių ekipa du su puse kėlinuko žaidė gana gerą krepšinį, bet rotacijos neturėję, jie vėliau pavargo ir sužaidė itin prastą atkarpą, kuri ir nulėmė galutinį rungtynių rezultatą.

Rungtynes komandos pradėjo laidydamos vieną tritaškį po kito ir tik maža dalis tritaškių pasiekė tikslą. Tuo tarpu aikštelės šeimininkai atrado ir kitų rezervų, pelnė kelis taškus iš po krepšio ir pradėjo tolti nuo savo varžovų. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:14. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai iš Birštono, kurie spurtavo 9:2 ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Ties tuo jie nesustojo, praleidę du taškus, jie tuomet pelnė dar aštuonis taškus be atsako ir patys skaičiavo jau šešių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Hidraulinėms sistemoms“ nepavyko suregzti rimtesnės atkarpos ir jie išliko besivejančiajų vaidmenyje. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:48.

Trečiojo kėlinio metu komandos ir toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais. Visgi, ketvirčiui įpusėjus, Birštono ekipa sužaidė dar vieną neblogą atkarpą ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Visgi, per likusią kėlinio dalį svečiai krito į didžiulę duobę ir nesugebėjo pelnyti nė taško. Tuo tik pasinaudojo aikštelės šeimininkai, kurie pelnė net 18-ą taškų be atsako ir perimė iniciatyvą į savas rankas. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 68:62. Lemiamo ketvirčio pradžioje Birštono ekipa ir toliau nepelnė taškų, o „Hidraulinės sistemos“ pelnė irgi vos tik penkis taškus, tačiau to jiems užteko, kad jau skaičiuotų dviženklį pranašumą. Likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas ir aikštelės šeimininkai pasiekė nelengvą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 83:76.

„Hidraulinės sistemos“ pranoko „Resmilą.lt“ (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:11 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ gana lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 rugsėjo 22 d., sekmadienis, 16:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko KM „Žalgiris“ krepšininkus (2019 rugsėjo 26 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (2019 spalio 03 d., ketvirtadienis, 20:44 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ ekipos pranašumą (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 18:34 val.)„ICE“ po sėkmingai sužaisto ketvirto kėlinio palaužė Birštono SC – „Olimpą“ (2019 spalio 02 d., trečiadienis, 21:43 val.)Puikiai pirmąją rungtynių pusę sužaidusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo Kauno Mero Didžiosios taurės 3 vietą (2019 spalio 26 d., šeštadienis, 18:12 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Boom“ įveikė Birštono SC – „Olimpas“ (2019 spalio 13 d., sekmadienis, 21:45 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo Birštono SC „Olimpas (2019 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 16:30 val.)Emocingame mače dramatiška „GZP“ pergalė Mero taurės pusfinalyje prieš „Hidraulinės sistemos“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 23:17 val.)