ICE vs Euroatletas (67:78)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 09 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„ICE“ turėjo pripažinti „Euroatletas“ ekipos pranašumą

2024 spalio 09 d., Trečiadienis, 21:46 val., peržiūros: 4

Kauno technologijų mokymo centre įvyko "Laikinosios sostinės" taurės 2024 rungtynės, kuriose susitiko "ICE" ir "Euroatletas".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "ICE" ekipa, kurie pirmieji įgijo pranašumą ir išsaugojo savose rankose ( 22:14). Antrame kėlinyje "Euroatletas" sustbadė varžovų puolimą, kur ne tik kad panaikino skirtumą, bet ir persvėrė rezultatą į savas rankas – 29:35

Po ilgosios pertrauko "Euroatletas" toliau nestabdė apsukų ir tolo nuo varžovų ( 47:60). Ketvirtame kėlinyje "ICE" kilo dar į lemiamą šturmą, tačiau "Euroatletas" susitvarkė su varžovais ir iškovojo pergalę. Galutinis rezultatas – 67:78 (22:14, 7:21, 18:25, 20:18)

13 atk. kam.

„GZP“ lengvai pervažiavo „Euroatletą“ (2024 spalio 06 d., sekmadienis, 19:14 val.)„ICE“ turėjo vargo su „Kaunas LBA“, bet vis tiek pasiekė pergalę (2024 spalio 07 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Euroatletas“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „Kaunas LBA“ ekipą (2024 rugsėjo 30 d., pirmadienis, 20:44 val.)„GZP“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą (2024 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 23:00 val.)