Dentist team vs LSMU VA & Statybų vizija (53:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 02 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Dentist team“ patyrė skaudų pralaimėjimą namuose

2014 lapkričio 02 d., Sekmadienis, 19:29 val., peržiūros: 1052

Lapkričio 2 dieną Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje susitiko "Įmonių" lygos komandos "Dentist team" (šeimininkai) ir "LSMU VA & Statybų vizija" (svečiai). Nors į rungtynes svečiai susirinko vos šešiese, tačiau tai nesutrugdė jiems tvirtai kontroliuoti rungtynių eigos viso susitikimo metu. Labai prastai pataikę "Dentist team" komandos nariai jau vienose iš pirmųjų sezono varžybų patyrė pralaimėjimą triuškinamu rezultatu 53:82.

Pirmosios rungtynių minutės gana aiškiai parodė, kad komandos dar nėra geros sportinės formos, nes daugybė metimų skriejo pro šalį, o taškų rinkimas (ypač šeimininkams) buvo išties sunkus uždavinys. Pirmieji iniciatyvą į savo rankas perėmė "LSMU VA & Statybų vizija" komandos krepšininkai, kurie užtikrintai kovojo dėl atšokusių kamuolių, ir taip rado sprendimą prastam taiklumui kompensuoti. Tuo tarpu "Dentist team" komandos situacija atrodė išties prasta: tiesiog tragiškas pataikymas metant iš dvitaškio zonos neleido kovoti lygiai, o atsilikimas didėjo su kiekviena minute. Svečiai protingai skirstė minutes žaidėjams, tad išvengė nuovargio ir, prasidedant ilgajai pertraukai, tai leido pirmauti rezultatu 28:41.

Po ilgosios pertraukos viskas vyko kone identiškai. Šeimininkai savo gretose niekaip neatrado lyderio, kuris galėtų nors kiek paaštrinti puolimą. Tuo tarpu jų varžovai puldami jautėsi puikiai, ypač geras rungtynes sužaidė komandos įžaidėjas M.Petrauskas, kuris buvo pastebimas visose aikštelės vietose, ir jo vedami "LSMU VA & Statybų vizija" krepšininkai jau ėmė triuškinti šeiminkus. Skirtumas rungtynių pabaigoje pasiekė net 30 taškų ribą, o pačios rungtynės baigėsi rezultatu 53:82.

Dentist team: Martynas Zaveckas – 17 tšk., Karolis Matukaitis – 11 tšk. (10 atk. kam.), Ramunas Baciunas – 10 tšk.

LSMU VA & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 25 tšk. (14 atk. kam., 6 rezult. perd.), Vaidas Babrauskas – 19 tšk. (14 atk. kam.), Gražvydas Davidavičius – 16 tšk. (17 atk. kam.), Audrius Bartusevičius – 10 tšk.

„Dentist team“ neturėjo vilčių prieš „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:29 val.)„Dentist Team“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:33 val.)„Dentist team“ turėjo pripažinti „Vieningo Kauno“ pranašumą (2015 vasario 27 d., penktadienis, 23:19 val.)„Dentist Team“ nesunkiai apgynė namų sienas (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 19:04 val.)„Dentist Team“ pasiekė pergalę įspūdinga persvara (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 19:08 val.)Permaininga kova baigėsi „Dentist Team“ ekipos pergale (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 19:23 val.)„Dentist team“ ketvirtame kėlinyje įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:58 val.)„Dentist team“ neturėjo vargo rungtynėse su „Sporto asociacija „Persvara“ –2 „ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 13:17 val.)„KTU“ namuose palaužė be pralaimėjimų žengusią „LSMU VA & Statybų Viziją“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 15:19 val.)„Restauratoriai & Hausa“ palaužė „LSMU VA & Statybų viziją“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 03:18 val.)