BC „Gazuotas pienas Miau“ vs Lietuvos geležinkeliai (60:51)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 27 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Dainavopagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Jomanto Eibuko nesibaigianti energija bei karjeros rungtynės atnešė „Pieno žvaigždėms ‒ Miau“ pergalę

2015 kovo 28 d., Šeštadienis, 00:30 val., peržiūros: 1379

Penktadienį, kovo 27 dieną, Kauno Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, pavasario „Sportturo“ taurės 2015 I pogrupio rungtynės, tarp vietos „Pieno žvaigždžių – Miau“ ir svečių „Lietuvos geležinkelių“ ekipų. Jau pačioje susitikimo pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai atitrūko nuo varžovų ir sėkmingo J. Eibuko žaidimo dėka išlaikė iniciatyvą visų rungtynių metu, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 60:51 (16:6, 15:15, 10:12, 19:18).

Susitikimo pradžioje iškart iniciatyvos ėmęsis J.Eibukas vedė savo komandą į priekį, kuri įgijo aštuonių taškų pranašumą. Kiek vėliau atsigavimo ženklus ėmė rodyti ir „Lietuvoss geležinkeliai“, tačiau ir toliau komandiškai žaidę „Pieno žvaigždžių – Miau“ ekipos krepšininkai tik dar labiau padidino skirtumą tarp komandų, kuris, po pirmojo kėlinuko, siekė dešimt taškų. 16:6.

Antrojo ketvirčio pradžioje dar vieną spurtą surengę aikštės šeimininkai atitrūko nuo priešininkų jau šešiolikos taškų skirtumu, tačiau čia pat „sausa“ atkarpą atsakę „Lietuvos geležinkeliai“ sugebėjo reabilituotis ir sumažinti savo deficitą iki aštuonių taškų. Per likusį laiką komandos žaidė panašiai, tačiau kėlinuko pabaigoje energingasis J.Eibukas ir vėl „užsiautė“, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dviženklio. 31:21.

Po ilgosios pertraukos J. Eibuko spindesys kiek prigeso, ko pasekoje svečių ekipos krepšininkams pavyko šiek tiek sušvelninti atsilikimą, tačiau čia pat į pagalbą stoję kiti „Pieno žvaigždžių – Miau“ ekipos krepšininkai ir vėl išlygino žaidimą. Apylygis žaidimas tarp komandų tęsis iki pat trečiojo kėlinuko pabaigos, ko pasekoje prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė aštuoni taškai. 41:33.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje atsibudo „Lietuvos geležinkelių“ toliašaudė artilerija, kurios dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki trijų taškų. Intrigai ir vėl sugrįžus į rungtynes „Peino žvaigždžių – Miau“ ekipos krepšininkai kiek sutriko, kas ir leido svečiams sumažinti deficitą iki minimumo, tačiau laiku susiėmę aikštės šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir užtikrintai sužaisti rungtynių pabaigą, kas ir lėmė jų pergalę rezultatu 60:51.

Po pergalės ryškiausias rungtynių žaidėjas Jomantas Eibukas, paklaustas apie tokį sėkmingą žaidimą, kalbėjo: „Šiandien yra statisto Vaido Petkevičiaus gimtadienis, todėl aš taip jį atšvenčiau ir pasveikinau – savo taškais. O šiaip, nežinau, čia yra mano salė, mano kedai nauji...turbūt, net nežinau kas lėmė tokį gerą pasirodymą“.

Kaip pats paminėsi tokį savo saviems sirgaliams fenomenalų pasirodymą?

“Varysiu su draugais žiūrėti futbolo Anglija prieš Lietuvą, taip pat, manau, netrūks ir alaus bei geros nuotaikos“.

Kodėl antroje rungtynių pusėje jau nebematėme pirmų dviejų kėlinių Jomkos?

“Jeigu rimtai, tai antroje rungtynių pusėje per daug skubėjau, labai daug neparuoštų metimų išmečiau. Kaip pasakė, kad per pirmus du kėlinius įmečiau 15 taškų, tai, vaizdžiai tariant, pradėjau „sisioti“ į kelnes, todėl ir „nepaėjo“ metimai, tačiau ačiū Dievui, kad pabaigoje susikaupėme ir pasiekėme pergalę“.

„Pieno žvaigždės ‒ Miau“: Jomantas Eibukas – 20 tšk. (10 atk. kam.), Marius Zaviliauskas – 14 tšk. (14 atk. kam.), Mantas Semėnas – 12 tšk.

„Lietuvos geležinkeliai“: Andrius Grabauskas – 15 tšk., Mindaugas Visockis – 14 tšk., Igoris Konovalenko – 8 tšk. (5 perimt. kam.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Vaidis2015 kovo 29 d., 12:50 val.
Veiverių „Amberis“ pavasario taurės starte, nugalėjo „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ komandą (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Komanda X“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 balandžio 14 d., antradienis, 23:57 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ lengvai įveikė „Resmilą ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 23:10 val.)BC „Gazuotas pienas MIAU“ nelengvai peržengė aštuntfinalio barjerą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 22:35 val.)BC „Gazuotas Pienas Miau“ vargais negalais palaužė „Komandą X“ ir pasiekė finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:12 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ be didesnio vargo įveikė „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ ekipą. (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:32 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ „Mažosios taurės“ finaliniame ketverte. (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 01:13 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ po sudėtingos kovos pasidabino pavasario „Sportturo“ mažosios taurės auksu (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:13 val.)Veiverių Amberis sutriuškino Lietuvos geležinkelius (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 22:17 val.)