Kauno švara vs Best 4 You (76:49)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 24 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ penketuku

2015 vasario 24 d., Antradienis, 22:40 val., peržiūros: 1066

Antradienį, vasario 24 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių K Mažosios taurės pogrupio rungtynės, tarp vietos "Kauno švaros" ir svečių "Best 4 You" ekipų. Jau nuo pat susitikimo pradžios buvo galima nesunkiai nuspėti rungtynių baigtį, kadangi "Best 4 You" susirinko itin negausiomis pajėgomis. Spėjimai pasiteisino ir nesunkią pergalę pasiekė "Kauno švara". 76:49 (17:5, 16:18, 24:13, 19:13).

Rungtynių pradžioje abiems komandos sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau praėjus porai pirmojo kėlinuko minučių aikštės šeimininkai surengė spurtą net 13:0, kurio dėka atitrūko nuo varžovų trylikos taškų skirtumu. Per likusį laiką iki ketvirčio pabaigos svečių krepšininkai minimaliai sumažino atsilikimą. 17:5.

Antrojo kėlinuko pradžioje kiek geriau pasirodė "Best 4 You", tačiau čia pat atsibudę "Kauno švaros" krepšininkai sužaidė atkarpą 10:2 ir padidino atotrūkį iki šešiolikos taškų. Vis tik, iki ilgosios pertraukos pradžios likus žaisti keliomis minutėms puolime žymiai efektingiau žaisti pradėję svečių žaidėjai sugebėjo sumažinti savo deficitą iki dešimties taškų. 33:23.

Po ilgosios pertraukos "Kauno švaros" puolimo mašina veikė itin rezultatyviai, ko pasekoje jiems pavyko surengti spurtą 15:2, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 23-ijų taškų. Vis tik, tolimų metimų dėka svečiai kiek sušvelnino atsilikimą, bet neilgam, nes ir toliau žymiai rezultatyviau žaidę aikštės šeimininkai geriau užbaigė kėlinį. 57:36.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau ir jos pradžioje šeimininkų krepšininkai tęsė sėkmingą žaidimą ir naudodamiesi priešininkų nuovargiu dar labiau atitrūko. Vis tik, kažkur jėgų dar atradę "Best 4 You" ekipos žaidėjai kiek sušvelnino atsilikimą, bet neilgam, nes rungtynes spurtu užbaigusi "Kauno švara" džiaugėsi užtikrinta pergale. 76:49.

"Kauno švara": Gediminas Simanavičius – 20 tšk., Martynas Senkus – 15 tšk. (6 perimt. kam.), Šarūnas Kryžius – 13 tšk. (5 rezult. perd.)

"Best 4 You": Liudas Čekavičius – 22 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Krylovas – 13 tšk., Tomas Lincevičius – 6 tšk. (12 atk. kam.)

„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Best 4 You“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 00:15 val.)„Kauno Švara“ atkrintamąsias pradėjo lengva pergale (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)Po atkaklios kovos „Kauno švara“ nugalėjo „Rapalą“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 00:15 val.)„Kauno Švara“ tik per plauką išsaugojo pergalę prieš „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:47 val.)„Kauno Švara“ eliminavo „Lietuvos Geležinkelius“ (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 00:46 val.)„Acme“ atsilaikė prieš „Best 4 You“ komandos spurtą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ sutriuškino „Best 4 You“ ekipą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:30 val.)„Kauno Švara“ namų aikštėje nusileido „Kautra & Mesoderma – DB“ krepšininkams (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:50 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nesunkiai įveikė „Best 4 You“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:48 val.)