Advokatų kontora „Konsus“ vs Kauno technikos kolegija (100:57)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 06 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai žengia į ketvirtfinalį

2015 kovo 06 d., Penktadienis, 22:36 val., peržiūros: 1840

Kovo 6 dieną C lygos „ALTreklama“ pirmenybėse įvyko antrasis aštuntfinalio varžybos tarp šeimininkų ( Advokatų kontora „Konsus“) ir svečių („Kauno technikos kolegija“). Pastarąjį susitikimo buvo laimėjusi „Konsus“ advokatų kontora. Šios dienos susitikime intrigos neišvydome ,nuo pirmųjų minučių kur kas geresni žaidimą rodžiusi šeimininkų ekipa užtikrintu rezultatu laimėjo varžybas ir žengė i ketvirtfinalį. Rungtynes šeimininkai laimėjo rezultatu (100:57).

Pirmajame kėlinuke žaidimas buvo apylygis tik pirmąsias 2 minutes, vėliau šeimininkai trūktelėjo į priekį sužaisdami atkarpą (11:0) ir taip atitoldami. Šiame kėlinuke šeimininkų ekipa iš toli metė be klaidų visi 6 paleisti tritaškiai pasiekė savo tikslą ir tai dar labiau žlugdė oponentus. Svečiai šiame kėlinuke labai sunkiai rinko taškus ir po pirmųjų 10 minučių turėjo 18 taškų deficitą (30:12).

Antrajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė šeimininkai toliau rodė savo pranašumą aikštelėje. Šios dienos lyderis J.Kalinauskas iš toli metė be klaidų, jo mesti visi 6 tritaškiai per pirmuosius du kėlinius pasiekė tikslą ir didino atstumą tarp ekipų. Svečių ekipos puolimas vis dar stipriai buksavo ir šiame kėlinuke. Po šio kėlinuko šeimininkai buvo priekyje (51:23).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai taškus pradėjo rinti iš po krepšio ir tai puikiai sekėsi. Svečių ekipoje per pirmąsias 5 minutes taškus buvo pelnęs tik K.Jankaitis o rezultatas buvo (57:28). Per antrąją kėlinio puse „Kauno technikos kolegija“ sugebėjo pagerinti puolimą, bet vis dėlto šeimininkai buvo priekyje užtikrinamu rezultatu (70:35).

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai atsipalaidavo ir svečių ekipai leido surinkti daugiau taškų per šį kėlinuką nei įprastą. Tačiau paskutinę minutę vienintelį tikslą šeimininkai turėjo pasiekti 100 tašku. Žinoma jie pasiekė ne tik šį rezultatą, bet kartu ir pergalę (100:57).

Po pergales laimėtojų treneris paklaustas, kas lėmė pergalę tokiu dideliu skirtumu teigė- Šiandien manau viską pavyko išpildyti, sekėsi tiek puolime, tiek gynyboje.

Paklausus kokie tikslai toliau teigė- Žinoma laimėti, bet bus matyt kaip bus. Gavome stipriausia lygos komandą Sporto maniją, kiek išeis tiek sukovosim.

Advokatų kontora „Konsus“: Justas Kalinauskas – 36 tšk., Lukas Jasevičius – 26 tšk. (11 atk. kam.), Algirdas Janonis – 14 tšk. (18 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Kauno technikos kolegija: Klaidas Jankaitis – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Arminas Čapkauskas – 17 tšk. (12 atk. kam.), Justinas Mašeckis – 7 tšk. (5 išpr. praž.)

Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai įveikė „Aureliną“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 22:38 val.)„Advokatų Kontora Konsus“ užtikrintai baigė pirmąjį etapą (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 21:49 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai nugalėjo „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 22:41 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KK „13“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:17 val.)Advokatų kontora „Konsus“ atsirevanšavo LCP KK „Ragams“ ir žengia toliau (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 00:56 val.)Advokatų kontora „Konsus“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:54 val.)Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė keturiese rungtynių pabaigoje likusius „Krepsininkas.net“ (2015 sausio 30 d., penktadienis, 21:28 val.)Varžovų spaudimą atlaikę „Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 23:20 val.)„Sporto manija“ tvirtu žingsniu žengė į pusfinalį (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:39 val.)