Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Vėjų linija & Garliavos duona (69:66)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ šešetą

2016 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 21:45 val., peržiūros: 1346

Sekmadienį, lapkričio 27- ąją dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ir svečių – „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos. Susitikimą geriau pradėjo šeimininkai, kurie sužaidus porą minučių turėjo trapią 2 taškų persvarą, kurią varžovai greit panaikino. Įpusėjus kėliniui rezultatas visdar buvo lygus – 9:9. Svečiai pelnė 4 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį, bet varžovai netrukus vėl susigrąžino persvarą – 14:13. Kėlinio pabaigą geriau sužaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkai po pirmojo kėlinuko turėjo 6 taškų persvarą – 16:22.

Antrasis kėlinukas geriau prasidėjo šeimininkams, kurie per mažiau nei tris minutes išlygino rezultatą, o įpusėjus kėlinui E.Kumža pelnė 5 taškus iš eilės ir vėl išvedė į priekį „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandą. Žaidimas, kurį laiką išsilygino, bet šeimininkams pavyko išlaikyti pranašumą – 40:35.

Po ilgosios pertraukos žaidimas suaktyvėjo, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ susikrovė 7 taškų persvarą (46:39). Svečiai nebuvo linkę nuleisti rankų ir greit vėl pasivijo varžovus, o įpusėjus kėlinukui turėjo 4 taškų pranašumą – 48:52. Likusį laiką vyko įnirtinga kova, kėlinio pabaigoje tiksliau žaidė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkai ir išsiveržė į priekį. Svečiai dar turėjo laiko atsakymui, bet jų paskutinė ataka baigėsi netaikliu metimu, o šeiminnikų pergalę įtvirtino M.Butkus pataikęs vieną baudos metimą iš dviejų – 69:66.

Po rungtynių pakalbintas „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos puolėjas T.Vilimas džiaugėsi iškovota pergale, bet nebuvo visiškai patenkintas savo ir komandos žaidimu šiandien: „Šiandien nežaidėme gerai, varžovai buvo tik šešiese, o mes tuo nepasinaudojome. Nesisekė stabdyti varžovo lyderio, nei vienas kas bandėme negalėjome su juo susitvarkyti. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi tik mačo pabaigoje, mes turėjome susikrauti didesnę persvarą ir ramiai užbaigti rungtynes, bet svarbiausia – pasiekta pergalė.“

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Tomas Vilimas – 14 tšk., Egidijus Kumža – 13 tšk., Martynas Kadakauskis – 12 tšk., Mantas Butkus – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 23 tšk. (7 išpr. praž.), Vytautas Vaškevičius – 14 tšk., Mantas Daunoravičius – 13 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2016 lapkričio 28 d., 15:36 val.
Dekojame uz pastabas. Pasistengsime atsizvelgti, bet dirbant visur pasitaiko klaidu, taskus visuomet galima sutikrinti su pagrindiniu protokolu, o jei ko nors statistas nedarase (atkovoto kamuolio, bloko ar pan.) tai tiesiog del nespejimo viska fiksuoti, nes vienam tai padaryti labai sudetinga, ta reikia suprasti. Statistikoje visuomet buvo ir bus 10-15 proc paklaida ,deja to megejiskame lygmenyje neisvengsime...
Anonimas2016 lapkričio 27 d., 23:08 val.
KKL labai suprastėjo. Dažnai stebiu šios lygos varžybas ir kiekvieną kartą randu klaidų statistikoje. Neprirašyti taškai, pradingę asistai ar išprovokuotos. Jau nekalbu apie vieną vienintelį bloką per visas varžybas, kurio net ir to sekretoriatas nesugebėjo užfiksuoti. Ir tokios klaidos man užkliūna ne pirmą kartą. Vertėtų pagalvoti apie sekretoriato kompetenciją ir profesionalumą. Gėda. Taip pat, mano patarimas jums - pasikraukit kompiuterius prieš varžybas, kad žaidimo metu netektų bėgti ieškoti rozetės ir versti žiūrovus iki žaidimo galo žiūrėti į užstrigusį vaizdą nuo trečio kėlinio. Jei tai padaryti taip sunku, gal reikėtų iš vis nerodyti live? Žodžiu, susiimkit.
„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Langvila“ ekipą (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Gėlių banko“ pranašumą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.)„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ atsirevančavo „Kauno švarai“ ir išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 21:52 val.)Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:29 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)