Remza & Langvila vs Rimo & Patikima linija (83:57)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 28 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza & Langvila“ neturėjo vargo dvikoje su „Rimo & Patikima linija“

2017 vasario 28 d., Antradienis, 23:06 val., peržiūros: 1111

Paskutinę žiemos vakarą, vasario 28 -ąją, antradienį, įvyko „Baltik Sport“ įmonių lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Remza & Langvila“ bei svečių statusą turėjusių
„Rimo & Patikima linija“ komandų. Užtikrintai visas rungtynes pirmavę šeimininkai nesunkiai įveikė varžovus ir laimėjo rungtynes rezultatu 83:57 (22:11, 28:22, 18:14, 15:10).

Nors svečiai rungtynes pradėjo pelnydami penkis taškus iš eilės, tačiau šeimininkai labai greitai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas bei su kiekviena rungtynių minute tik didino savo pranašumą. Po pirmojo kėlinio skirtumas tarp komandų siekė jau dviženklį taškų skaičių – 22:11.

Antrajame kėlinyje komandos keitėsi taikliais metimais, o svečiai „laikėsi“ iš paskutiniųjų. Sužaidus keturias minutes antrajam ketvirtyje, po dviejų iš eilės tolimų metimų, „Rimo & Patikima Linija“ komanda privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės, nes sugebėjo atsilikimą sumažinti iki šešių taškų (32:26). Po minutės pertraukėlės šeimininkai ir vėl perėmė iniciatyvą bei didino savo pranašumą. Jų puolimas buvo neįkandama mįslė varžovams, nes po dviejų kėlinių „Remza & Langvila“ komanda jau buvo įmetusi penkiasdešimt taškų, o jų persvara siekė septyniolika taškų – 50:33.

Trečiojo ketvirčio pradžia buvo pažymėta netaikliais metimais bei klaidomis abiejose aikštės pusėse. Vis dėl to, svečiai buvo pirmieji, kuriems pavyko pelnyti taškus kėlinyje. Jų septyni iš eilės taškai leido atsilikimą sumažinti iki dešimties taškų (24 min. 50:40). Tačiau tada ir vėl nutiko tai ką jau rungtynėse buvome matę – vos tik svečiai priartėjo, „Remza & Langvila“ komanda ir vėl nutolo, tad likus žaisti tris minutes iki kėlinio pabaigos, skirtumas tarp komandų perkopė dvidešimties taškų ribą (63:42). Per likusias kėlinio minutes, „Rimo & Patikima linija“ komandos situacija praktiškai liko nepakitusi – tas pats dvidešimt vienas taškas ir tik dešimt minučių kažką pakeisti rungtynėse – 68:47.

Sužaidus nepilnas tris minutes ketvirtajame kėlinyje, tapo aišku, jog svečiai šiose rungtynėse dėl pergalės jau tikrai nebekovos – skirtumas tarp komandų išaugo iki dvidešimt aštuonių taškų (75:47). Per likusį rungtynių laiką niekas aikštėje taip ir nepasikeitė – šeimininkai tvirtai kontroliavo rungtynių eigą, o svečiai taip ir nesugebėjo rasti savojo žaidimo. Galutinis rungtynių rezultatas – 83:57.

Po laimėtų rungtynių, „Remza & Langvila“ komandos treneris Žilvinas Zakrasas teigė, jog šiose rungtynėse tikėjosi įdomesnės kovos:

Nežinau, mes sužaidėm labai gerai, bet kažkaip gal, pirmas rungtynes su jais buvo įdomiau žaisti, iš tikrųjų gal kažkas jiems atsitikę, mums irgi atsitiko, va pataikėm daugiau, buvome įkritę į duobę, bet žodžiu viskas gerai, laimėjom ketvirtą kartą iš eilės, tad džiaugiames.

Tuo tarpu „Rimo & Patikima linija“ komandos treneris Saulius Kliūčius liko itin nusivylęs komandos žaidimu:

Nu ką, siaubingos varžybos, žaidėjų nėra, žaidėjai iškritę, vienu žodžiu susižaidimo nėra, neįvertinom varžovo ir pralošėm siaubingu rezultatu.

„Remza & Langvila“: Tadas Dudzevičius – 28 tšk. (28 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Tadas Galinauskas – 18 tšk., Mindaugas Mingėla – 14 tšk. (11 rezult. perd.), Arūnas Abromaitis – 10 tšk.

„Rimo & Patikima linija“: Linas Ratautas – 14 tšk., Julius Šatkus – 13 tšk. (12 atk. kam.), Rytis Karauskas – 10 tšk. (6 perimt. kam.)

„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)Nerezultatyviose varžybose „Remza & Langvila“ šventė pergalę prieš „Rimo & Patikima Linija“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Remza & Langvila“ įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)Aštuntfinalį „Remza & Langvila“ pradėjo pergalingai (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:54 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)„Remza & Langvila“ pasiekė antrąją pergalę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:06 val.)„ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Rimo & Patikima linija“ ekipą. (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:19 val.)Po krepšiais karaliavusi „Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 23:49 val.)