KAUNO "BC SPORTO FĖJA" vs VILNIAUS "ACO-VENIPAK" (76:84)"Dipolio" taurė 2012 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2012 birželio 03 d., Sekmadienis, 10:00 val. @ Sporto halė, Perkūno al. 5, Kaunas, LT-44221

Nukraujavusi BC "Sporto fėja" nusileido "ACO-Venipak" ekipai

2012 birželio 03 d., Sekmadienis, 14:07 val., peržiūros: 5107

Sekmadienį birželio 3 dieną, Kauno sporto halėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Dipolio 2012" taurės rungtynės tarp Kauno "C" lygos nugalėtojų BC "Sporto fėja" ir Vilniaus "C" lygos nugalėtojų "ACO-Venipak" ekipų. Pačioje rungtynių pradžioje daug užtikrinčiau atrodė šeimininkai, tačiau vėliau svečiai sugebėjo pasivyti varžovus ir persverti rezultatą savo naudai. Antroje rungtynių pusėje ir toliau pranašesni išliko svečių krepšininkai, tačiau ketvirtojo kėlinuko pabaigoje šeimininkai dar sugebėjo pasivyti varžovus, bet tai buvo viskas ir pergale džiaugėsi vilniečiai. 76:84 (20:16, 14:25, 21:19, 21:24).

Pirmojo kėlinuko pradžioje šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės. Į tai vilniečiai atsakė taikliu dvitaškiu metimu, po kurio BC "Sporto fėjos" krepšininkai surengė spurtą 8:0 ir įgijo vienuolikos taškų persvarą. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių komandas skyrė dvylika taškų. "ACO-Venipak" krepšininkai atsigavo po šiokio tokio šalto dušo ir ilgai netrukus, vedini R.Vaicekausko sužaidė atkarpą 7:0 bei sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Kėlinuko pabaigoje komandos sužaidė apylygiai ir po pirmųjų dešimties minučių keturiais taškais pirmavo kauniečiai. Antrojo kėlinuko pradžioje ši persvara dar labiau padidėjo, tačiau visiškai netrukus svečiai spurtavo 7:0 ir išlygino rezultatą. Po kelių sėkmingai sužaistų epizodų kauniečiai dar įgijo trijų taškų pranašumą, tačiau kuo toliau, tuo vilniečiai sėkmingiau atakavo krepšį. Kėlinuko pabaigoje svečiai surengė spurtą 9:0 ir persvėrę rezultatą jau įgijo septynių taškų pranašumą. 34:41.

Po ilgosios pertraukos į aikštę išbėgęs T.Skardžius pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino savo komandos deficitą iki dviejų taškų, tačiau svečiai nebuvo pėsti ir atsakė į tai šašiais taškais iš eilės. Kiek vėliau abi ekipos apsikeitė rezultatyvioms atakomis, po kurių sekė dar septyni iš eilės vilniečių taškai, leidę jiems įgyti dvylikos taškų persvarą. BC "Sporto fėjos" krepšininkai surengė spurtą 9:0 ir vėl sumažino atsilikimą iki trijų taškų, tačiau ketvirčio pabaigą geriau sužaidė svečiai ir įgijo penkių taškų persvarą. Paskutiniosios rungtynių dalies pradžioje žaidimas dar vyko taškas į tašką, o tik kiek vėliau, po trijų iš eilės vilniečių tritaškių metimų, svečiai įgijo keturiolikos taškų pranašumą. Rodėsi, kad kauniečių gretose energijos turėjo tik A.Rimas, nes jis daugiausiai prisidėjo prie BC "Sporto fėjos" surengto spurto, kurio dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki septynių taškų, o dar vėliau, po kelių sėkmingų išpuolių skirtumas tarp komandų sumažėjo iki keturių taškų, tačiau tašką šiose rungtynėse padėjo taiklus tolimas J.Galdiko metimas. Vėliau šeimininkai tik prasiženginėjo ir nesugebėjo nieko nuveikti. 76:84.

Kauno "BC Sporto fėja" : A.Rimas 25 (26 naud., 16 atk.kam.), L.Sutkus 17 (6 rez.perd.), G.Bartkus 16, T.Skardžius 12 taškų.

Vilniaus "ACO – Venipak" : R.Vaicekauskas 27 (28 naud., 6 išprov.praž.), R.Bagdonas 20 (7 rez.perd., 8 išprov.praž.), J.Galdikas 19 (27 naud., 10 atk.kam.) taškų.

Naudingiausiu rungtynių žaidėjų buvo išrinktas nugalėtojų ekipos žaidėjas Rimvydas Vaicekauskas.

Paskutiniai komentarai (3 iš 54)

tomykas52012 birželio 07 d., 13:44 val.

cia megeju lyga kokios dar patirties ;DDDDD

SarunasL2012 birželio 06 d., 17:39 val.

BOOOOOOOOOOOOOOOOM!!!

Žiedų valdovas2012 birželio 06 d., 16:59 val.

Viskas su DG yra gerai, tik turi prabėgti šiek tiek laiko kol žmogus įgis patirties. Kantrybės, anonime, su dviem "s" :)))

Dienos rungtynės: BC "Sporto Fėja - Detagama" - "Banga" (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 11:55 val.)Dienos rungtynės: BC "Sporto Fėja - Detagama" - "Pauliukai" (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 16:53 val.)"Sporto fėja" - Lietuvos krepšiniui! (2008 rugsėjo 01 d., pirmadienis, 16:11 val.)DIENOS RUNGTYNĖS: BC "Sporto Fėja - Detagama" - Kauno "SRC" (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 15:52 val.)Dienos rungtynės: "Sporto Manija" - "Akademija" (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 13:21 val.)DIENOS RUNGTYNĖS 2014 sausio 8d: "Sporto Manija - 2" - "Darbiečiai" (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 13:57 val.)Draugiškose rungtynėse BC "JAZZ - Diremta" nugalėjo "U-17" Lietuvos rinktinę (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 23:45 val.)"Sporto bare" ištraukti naujojo sezono burtai (2008 spalio 07 d., antradienis, 23:16 val.)"Sporto fėja" - Lietuvos krepšiniui (2007 rugpjūčio 24 d., penktadienis, 13:21 val.)DIENOS RUNGTYNĖS 2013 lapkričio 20d: "Sporto Manija - OTO" - "Šilainiai" (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 10:20 val.)