Rapala vs LSMU VA & Statybų vizija (70:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 12 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„LSMU VA & Statybų vizija“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Rapala“.

2015 sausio 14 d., Trečiadienis, 12:36 val., peržiūros: 1038

Sausio 12-ąją, "LSU" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos susitikimas tarp šeimininkų "Rapala" ir svečių "LSMU VA & Statybų vizija". Nors rungtynių pradžioje atrodė,kad abi ekipos yra lygiavertės ir intrigos čia tikrai išvysime,tačiau antrajį kėlinį svečiai laimėję 25:4 į didžiąją pertrauką išėjo primaudami dvigubai,o laimėję ir trečiajį turėjo 25taškų pranašumą ir atrodė ramūs prieš lemiamą ketvirtį. Visgi "Rapala" pademonstravo charakterį ir pataikę 5tolimus metimus per kėlinį laimėjo jį 37:14 ir nors intriga buvo grąžinta,tačiau lemiamą metimą šeimininkai prametė ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą 73:70.

Bus tęsinys..

„LSMU VA & Statybų vizija“ reto grožio rungtynėse palaužė „Kautra & Mesoderma – DB“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:15 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ sutriuškino „Ryterną“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:52 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:11 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ gana lengvai įveikė „Sweco“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 20:20 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po pratęsimo prasibrovė į finalinį ketvertą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 21:26 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ tiesiausiu keliu prasibrovė į finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:46 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 21:53 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „ASU & NMA „AgroVIS“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:32 val.)Penkiese žaidę „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:07 val.)