Celsis vs automokykla.lt (78:71)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 13 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Celsis atkaklioje kovoje pranoko automokykla.lt

2017 kovo 13 d., Pirmadienis, 21:04 val., peržiūros: 978

Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje pirmadienio vakarą susitiko Įmonių lygos komandos. Celsis priėmė automokykla.lt vyrukus. Nuo pat susitikimo pradžios atkakli kova užvirė ko ne kiekviename aikštelės centimetre. Nei vienai komandai nepavyko atitrūkti kiek ženkliau, o pirmąjį ketvirtį vedami 11 taškų surinkusio I.Krukonis laimėjo šeimininkai 18:16. Antojo kėlinio pradžioje atkarpa 6-0 pradėję svečiai išsivežė į priekį, tačiau neilgam I.Krukonis ir G.Pečkaitis pastangomis įpusėjus ketvirčiui šeimininkai vėl buvo priekyje 30:29. Negana to J.Svirka organizuotas spurtas 11-0 iš kurių net 9 taškus pelnė būtent pastarasis leido šeimininkams staigiai džiaugtis netgi dviženkle persvara. Kėlinio gale R.Šipila tritaškis ir J.Pileckas dvitaškis kiek apramino įsisiautėjusius Celsis žaidėjus.

Trečiajame kėlinyje toliau vyko kova taškas į tašką žymesniu atstumu nepavykstant atitrūkti nei vienai komandai. Sužaidus 6 min. po tikslaus R.Šipila dvitaškio automokykla.lt pagaliau vėl išlygino rezultatą 49:49, tačiau neilgam. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai vėl šiek tiek atitrūko 60:55. G.Pečkaitis bei I.Krukonis vedini šeimininkai 4 kėliniui įsibėgėjant didino skirtumą iki 13. M.Stankevičius trys tolimi tritaškiai vis dar laikė svečių viltį išlaikyti intrigą iki galo tačiau arčiau kaip per 6 taškų atstumą priartėti nepavyko, o galutinis rezultatas buvo 78:71 Celsis naudai.

Celsis: Ignas Krukonis – 26 tšk. (11 išpr. praž.), Gediminas Pečkaitis – 21 tšk. (11 atk. kam.), Julius Svirka – 20 tšk. (14 atk. kam.)

automokykla.lt: Mantas Stankevičius – 23 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Martynas Gailiūnas – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Edgaras Šipila – 11 tšk.

Celsis lygioje kovoje privertė pasiduoti Vėjų linija & Garliavos duona (2017 balandžio 04 d., antradienis, 21:30 val.)„Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „automokykla.lt“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 19:35 val.)„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 lapkričio 04 d., penktadienis, 23:37 val.)Rungtynių pabaigoje „Omega“ sutvarkė „vyriškus reikalus“ prieš „Automokykla.lt“ (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 20:24 val.)Įtemtoje kovoje Celsis palaužė Rapala vyrukus (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:14 val.)„Celsis“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukų“ komandą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:54 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepaliko jokių šansų „automokykla.lt“ ekipai (2017 vasario 03 d., penktadienis, 23:21 val.)Vienuolika tritaškių pataikęs Grant Aleksa atvedė „automokykla.lt“ į pergalę (2017 vasario 10 d., penktadienis, 23:16 val.)Celsis įveikę automokykla.lt tęsia kova dėl Įmonių lygos mažosios taurės trofėjaus (2017 kovo 24 d., penktadienis, 00:11 val.)„RVG“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:25 val.)