Kauno NTI-PN vs BC „Ambi“ (41:59)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 06 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Antroje rungtynių pusėje BC„Ambi“ įrodė pranašumą prieš „Kauno NTI-PN“

2016 sausio 06 d., Trečiadienis, 20:35 val., peržiūros: 1079

Trečiadienį Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Kauno NTI-PN“ (šeimininkai) ir BC „Ambi“. Tik pirmoje rungtynių pusėje „Kauno NTI-PN“ sugebėjo pasipriešinti varžovams, o BC „Ambi“ po ilgosios pertraukos įjungė aukštesnę pavarą. kur šventė triuškinančią pergalę, rezultatu – 41:59.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie per keletą minučių įgijo 6 taškų pranašumą ( 2:8). „Kauno NTI-PN“ ekipai toliau sunkiai sekėsi regzti rezultatyvias atakas, o BC „Ambi“ po taiklaus V.Jakelio tritaškio padidino pranašumą iki dviženklio ( 9:21). Likus žaisti apie dvi minutes A.Atkočaičio individualiais veiksmais leido šeimininkams sumažinti skirtumą iki 7 taškų – 15:22.

Antrajame kėlinyje toliau A.Atkočaitis žaidės lyg ant bangos ir du tolimi tritaškiai leido sumažinti skirtumą iki minimalaus ( 21:22). BC „Ambi“ ekipai pavyko atsigauti ir atstatyti pranašumą, tačiau prie „Kauno NTI-PN“ ekipos prisijungė P.Imbrasas, kuris sutvarkė reikalus po krepšiu ir „Kauno NTI-PN“ pirmą kartą šios dienos rungtynėse įgijo trijų taškų pranašumą ( 30:27). Vis dėlto, šeimininkams nepavyko išlaikyti pranašumo ir prieš ilgąją pertrauką BC „Ambi“ pirmavo vienu tašku – 30:31.

Trečiam kėlinukui prasidėjus tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 34:35). BC „Ambi“ susitvarkė su gynyba ir laimėjo atkarpą 9:0, kur pranašumas išaugo iki 10 taškų ( 34:44). Pijaus Imbraso taškai sumažino atotrūkį, tačiau V.Čypo tolimas tritaškis prieš lemiamamą ketvirtį padidino pranašumą iki 11 taškų – 36:47.

Paskutiniame ketvirtyje „Kauno NTI-PN“ ekipai toliau niekaip nepavyko išlipti iš duobės, o BC „Ambi“ vedami V.Čypo didino pranašumą ( 36:54). Toliau ekipų žaidimas aprimo. BC „Ambi“ išsaugojo susikrautą pranašumą ir šventė šios dienos rungtynėse pergalę, rezultatu – 41:59

Kauno NTI-PN: Almantas Atkočaitis – 20 tšk., Evaldas Rajunčas – 10 tšk. (14 atk. kam.), Pijus Imbrasas – 5 tšk. (11 atk. kam.)

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 24 tšk., Remigijus Snieškus – 11 tšk. (15 atk. kam.), Vytautas Jakelis – 9 tšk.

„KMAIK“po įnirtingos kovos išsivežė pergalę iš „Kauno NTI ‒ PN“ valdų (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:40 val.)Penkiese žaidę BC „Ambi“ rimčiau nepasipriešino „Grizliams“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:03 val.)MRU VSF tik antroje rungtynių dalyje sugebėjo pabėgti nuo BC „Ambi“ ekipos. (2015 spalio 20 d., antradienis, 00:00 val.)A.Atkočaičio tritaškis ištraukė pergalę „Kauno NTI-PN“ ekipai (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 16:53 val.)KK „13“ palaužė Kauno „NTI-PN“ (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 21:42 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su Kauno NTI-PN (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)„KK 13“ rungtynių pabaigoje palaužė „NTI-PN“ krepšininkus (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:11 val.)A. Atkočaičio tritaškis paskutinėmis rungtynių akimirkomis atnešė „Kauno NTI-PN“ pergalę prieš „Šilainius“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:46 val.)Puikiai sužaidę ketvirtą kėlinį „Laipsniai“ privertė pasiduoti „NTI -PN“ ekipą. (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 21:04 val.)„Šilainiai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė BC „Ambi“ pasipriešinimą (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:06 val.)