Vilniaus kolegija vs UNITED & Radijas Tau (93:99)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Vilniaus kolegija, Verslo vadybos fakultetas, Didlaukio g. 49, Vilnius, LT-08303

Elito lygoje „UNITED & Radijas Tau“ iškovojo kelialapį į pusfinalį

2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 00:14 val., peržiūros: 1159

Balandžio 1-ą dieną, trečiadienį, Vilniaus kolegijoje įvyko trečiosios, lemiamos „Elito“ lygos „Top Sport“ pirmenybių ketvirtfinalio serijos rungtynės tarp savo aikštėje žaidusių „Vilniaus Kolegijos“ komandos ir svečių iš Kauno – UNITED & Radijas Tau komandos. Serijos rezultatas buvo 1:1, todėl šiandien sprendėsi kelialapio į pusfinalį likimas.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie spurtavo (10:5) ir privertė svečių komandos trenerį prašyti pirmosios minutės pertraukėlės. Po jos vaizdas aikštėje nepakito ir šeimininkai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (19:7). Po taiklių G.Būdos, K.Tarvydo ir T.Žiobos metimų skirtumas sumažėjo iki 4 taškų (19:15), tačiau D.Stonkaus dvitaškis atstatė 6 taškų persvarą šeimininkų naudai (21:15). Kėlinyje paskutinį savo žodį tarė svečiai, kurie atsakė dviem tolimais metimais ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus (21:21).

Antrajame kėlinyje toliau virė įnirtinga kova. Po taiklaus K.Tarvydo metimo svečiai jau išsiveržė į priekį 26:23 ir tuo nepatenkintas „Vilniaus Kolegijos“ treneris paprašė minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės abi komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais. D.Kibildis pataikė tolimą metimą, perėmė kelis kamuolius ir tuo iniciavo dar vieną šeimininkų spurtą, po kurio komandas vėl skyrė dviženklis taškų skirtumas (43:32). Kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai, pelnę 5 taškus be atsako ir abi komandos išėjo ilsėtis esant rezultatui 43:37 šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos Kauniečiai G.Būdos ir T.Žiobos taiklių metimų dėka išlygino rezultatą (43:43). Visą kėlinį abi komandos neleido kitai pabėgti daugiau negu 3 taškų skirtumu, ką ir vainikavo rezultatas po 3 kėlinių – 65:65.

Lemiamame kėlinyje po A.Gedmino tritaškio Kauniečiai pirmavo jau 70:65, tačiau į tai iš karto tuo pačiu atsakė L.Kirlys, sušvelnindamas rezultatą (68:70). A.Gedminas toliau šaudė taikliai, pelnydamas jau 20 tašką savo komandai vėl atstatė 5 taškų skirtumą. L.Kirlys dvitaškiu metimu buvo išvedęs savo komandą vėl į priekį (74:73), tačiau svečių spurtas 10:0 nubloškė juos prarajos riba ir likus 4 minutėm svečiai pirmavo 9 taškais (83:74). Atrodė, jog šeiminkai kilo į lemiamą spurtą, ir likus pusei minutės ir atsiliekant 2 taškais (91:93) turėjo kamuolį savo rankose, tačiau P.Leščinskas jį prarado taip atimdamas iš savo komandos galimybę pakovoti dėl pergalės. Šeimininkai dar bandė imtis pražangų taktikos, tačiau varžovai neklydo mesdami baudos metimus ir šventė pergalę.Galutinis rungtynių rezultatas – 99:93 ir „Kaunas UNITED & Radijas Tau“ patenka į pusfinalį.

Martynas Atas („Vilniaus Kolegija“):

Šiandien pralaimėjote lemiamas rungtynes. Kokias galėtum įvardinti pralaimėjimo priežastis?

„Neapsigynėm nuo varžovų tritaškių. Pataikė ir per iškeltas rankas, ir laisvi. Abi komandos mano nuomone yra lygios, ir namie, ir pas juos stengėmės, žaidėm. Šį kart jiems labiau pasisekė. Gal kai kur puolime neužpuolėm, gynyboj nesusikalbėjom. Krepšinis toks sportas, visko būna. Sezoną vertinčiau gerai iš tikrųjų. Komandai varžybos nesibaigia. Aišku, nepasiekėm kiek praeitą sezoną, tikėjomės daugiau, bet ką padarysi.“

Kaunas „UNITED & Radijas Tau” treneris buvo laimingas po pergalingai pasibaigusių rungtynių ir pergalės priežastis įvardijo kaip:

„Pirmiausia tai yra nusiteikimas, ko nebuvo Kaune. Antras dalykas žaidėjai buvo motyvuoti, nes kaip sakau atvažiavo „nusikaltę“, nes Kaune turėjom laimėti, bet nesužaidėm 4 kėlinių, tik tris kėlinius sužaidėm taip, kaip mes mokam žaisti. O šiandien galiu pasakyt, kog sužaidėm neblogas varžybas, nepasant to, kad priešininkų komanda labai gerai pagal statistiką žiūrint labai gerai metė metimus iš visų pozicijų. Ketvirtame kėlinyje suaktyvinom gynybą, atsikovojom kelis svarbius kamuolius, ir priešininkų komanda ar pavargo, ar nusitaikė jų taikikliai, bet jie paprasčiausiai blogiau pataikė ir mes atsikovoję svarbius kamuolius užpuolėm disciplinuotai kaip mes tarėmės, kad nebūtų tokių klaidų, kokias mes darėm antrose rungtynėse Kaune.“

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga

Vilniaus kolegija be didesnio vargo pranoko „UNITED & Radijas Tau“ ekipą (2015 vasario 17 d., antradienis, 11:32 val.)„United & Radijas Tau“ pasiekė revanšą prieš „Šilainius & Noriuauto.lt (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:53 val.)53 taškai per kėlinį atnešė pergalę „UNITED & Radijas Tau“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 17:23 val.)„United & Radijas Tau“ po sunkios kovos tapo bronzine „Elito“ lygos komanda (2015 gegužės 12 d., antradienis, 21:16 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „United & Radijas Tau“ ekipa turėjo pripažinti „Vilniaus Kolegijos“ pranašumą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:12 val.)Pagirtiną kovingumą pademonstravę „Šilainiai & noriuauto.lt“ iškovojo pergalę (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:50 val.)"United & Radijas Tau" palaužė "Jaunalietuvius - R2P Sport" (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Tegra“ po atkaklios mačo pradžios įveikė „United & Radijas TAU“ ekipą (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:21 val.)Nervingoje kovoje „Pazintysxxx.com“ rezultatu 90:94 nusileido „United & Radijas Tau“ komandai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:23 val.)Andriaus Gedmino benefisas nepadėjo „United & Radijui Tau“ apginti savo tvirtovės nuo „PazintysXXX.com“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:05 val.)