ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI vs OMEGA (46:77)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 04 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Triuškinanti "Omegos" pergalė

2009 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 00:38 val., peržiūros: 4065

Šį kovo 4d. vakarą, Kauno Energijos sporto salėje įvyko dar vienerios "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose savo jėgas išmėgino "Elektrobalt & Elektros Darbai" (šeimininkai) ir "Omega" (svečiai) ekipos. Jau po pirmjojo ketvirčio susikrovę 15 taškų persvarą (10:25), svečiai nebeišleido iniciatyvos iš rankų ir per likusią rungtynių dalį tik padidino savo persvarą. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Omega" krepšininkų pergalę, tikrai dideliu – 31 taško skirtumu.46:77.

Pirmojo ketvirčio pradžia apylygė ir sėkmingą vienos komandos ataką, keitė toks pats kitos ekipos atsakas(8:8), tačiau įpusėjus kėliniui iniciatyvą į savo rankas pamažu perėmė "Omega" ekipa, spurtavusi 17:2. Viena iš šio spurto priežasčių, ko gero buvo kova dėl atšokusių kamuolių, kurią svečių ekipa laimėjo net 6:18. Prieš antrąjį ketvirtį komandas skyrė jau minėti 15 taškų – 10:25.

Antrasis rungtynių ketvirtis prasidėjo beveik taip pat, kaip ir prieš tai buvęs. Komandos žaidė beveik taškas į tašką, ir toks žaidimo tempas išliko beveik viso kėlinio metu, tačiau svečių ekipa karts nuo karto sužaisdavo trumpą atkarpėlę geriau, nei varžovai ir taip pireš ilgąją pertrauką savo pranašumą padidino dar 6 taškais – iki 21 taško. 23:44.

Per ilgąją pertrauką, ko gero, daug geriau pailsėjo "Omegos" krepšininkai, kurie kėlinį pradėjo daug aktyviau nei varžovai ir kelių pirmųjų minučių atkarpą laimėjo 4:14.Vėliau žaidimas išsilygino ir komandos vėl žaidė apylygiai, tačiau šeimininkų ekipa nesugebėjo susigrąžinti,šio kėlinio pradžioje, prarastų taškų ir prieš paskutinįjį rungtynių ketvirtį atsilikinėjo jau 32 taškais – 31:63.

Paskutinysis šių rungtynių ketvirtis vėlgi vyko taškas į tašką, tačiau nepasakysi,kad kova buvo atkakli. Apskritai šios rungtynės išsiskyrė itin puikia atmosfera – komandos puikiai sutarė tarpusavyje, laidė juokelius vieni kitiems, aikštelėje nebuvo bereikalingų pykčių ar aistrų. Šis ketvirtis neišgelbėjo, trubūt ir negalėjo išgalbėti šeimininkų nuo pralaimėjimo ir "Omega" ekipa šventė gana lengvą pergalę, 31 taško skirtumu – 46:77.

Po rungtynių visi krepšininkai fotografavosi kartu ir atrodė,kad, kaip ir turėtų būti, laimėjo draugystė. :)

Nugalėtojų ekipos gretose neabejotinai išsiskyrė G.Augustinavičius, tapęs “Dienos žaidėju”, pelnęs 32 taškus, atkovojęs 12, perėmęs 8 kamuolius ir po 4 kartus rezultatyviai asistavęs komandos draugams ir privertęs prasižengti varžovus (46 naudingumo balai). Dvigubus dublius taip pat atliko po 19 taškų surinkę V.Bernotas (13 atkovotų kamuolių, 2 blokai) ir A.Žakelis (15 atkovotų kamuolių ir 6 išprovokuotos pražangos).

Šeimininkų komandoje pastebimiausias buvo V.Girdzijauskas, pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 13 kamuolių. 8 taškus ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo D.Kryževičius.

Sėkmingai sužaista rungtynių pabaiga "Omega" ekipai lėmė pergalę (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)"Omega" iškovojo lengvą pergalę (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 20:38 val.)"Celsis" iškovojo pirmąją pergalę (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:15 val.)"Omega" namuose iškovojo nesunkią pergalę (2009 vasario 13 d., penktadienis, 21:16 val.)"Kautra" iškovojo pirmąją pergalę II ture (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 23:10 val.)"Omega" palaužė "Jmi & Florvita" (2009 sausio 16 d., penktadienis, 22:32 val.)"GB United" iškovojo nesunkią pergalę (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 22:51 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Omegai" pavyko išsaugoti pranašumą (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 21:44 val.)" AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" iškovojo 4 pergalę (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:45 val.)"Kautra" nesugebėjo pasipriešinti "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipai (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 23:04 val.)