Ragai vs Brentex Trailer (77:60)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2017 kovo 20 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Ragai“ pasiekė revanšą reikiamu taškų skirtumu ir keliauja tolyn

2017 kovo 20 d., Pirmadienis, 22:46 val., peržiūros: 995

Kovo 20 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Ragai“ (šeimininkai) ir „Brentex Trailer“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų šešiolkfinalio rungtynių, o pirmąjį susitikimą 14 taškų skirtumu buvo laimėję „Brentex Trailer“, tad šiandien norint neiškristi „Ragai“ privalėjo laimėti didesniu skirtumu. Kaip ir buvo galima tikėtis rungtynės buvo labai įtemptos, abi komandos žaidė labai kietai, o krepšininkai drąsiai vėlėsi į konfliktines situacijas. Vis tik šį kartą „Ragai“ įrodė, kad gali įveikti varžovus ir didesniu skirtumu, paskutinėmis minutėmis nutolo ir nebeišleido pergalės iš savo rankų. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:60 (16:8, 13:17, 22:19, 26:16).

Jau rungtynių starte į priekį nutolo „Ragai“, tiesa, jų pranašumas nebuvo didelis, o abi komandos netrukus įsivėlė į gana klampų ir nerezultatyvų žaidimą. Taip įvyko pirmiausia dėl to, jog žaidėjai suprato rungtynių svarbą ir visas jėgas atidavė gynybai. Šeimininkai sau iškeltą tikslą įgyvendino tik iš dalies, nors pranašumas ir buvo jų rankose, bet jis buvo nepakankamas, tad intriga išsilaikė ir pirmi du kėlinukai buvo labai atkaklūs, kupini pražangų ir kieto žaidimo. Prasidedant ilgajai pertraukai „Ragai“ pirmavo rezultatu 29:25.

Antroje rungtynių dalyje atmosfera tik dar labiau kaito. „Ragų“ persvara po truputį augo, kol galiausiai priartėjo prie reikiamos ribos. Tačiau „Brentex Trailer“ lygiai taip pat kovojo ir ketvirtame kėlinuke praktiškai panaikino savo atsilikimą. Atrodė, kad „Ragams“ išsigelbėti nepavyks, bet kaip tik tuo metu jų puolimas ėmė įsibėgėti. Vienas po kito tikslūs tritaškiai ir perimti kamuoliai padėjo pagaliau perlipti ir 14 taškų ribą. „Brentex Trailer“ nenuleido rankų ir vis daugiau kamuolių patikėjo savo aukštaūgiams, kurie puikiai jautėsi arčiau krepšio ir sėkmingai provokavo varžovų pražangas. Bet čia komanda privalėjo pataikyti baudų metimus, o krepšys buvo tarsi užrištas. Negana to netaiklūs metimai sekė ir iš žaidimo, kol galiausiai visos komandos viltys žlugo. „Ragai“ sugebėjo pasiekti sudėtingą, bet kol kas svarbiausią sezono pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:60.

Ragai: Mingaudas Giedraitis – 26 tšk. (18 atk. kam., 7 išpr. praž.), Viktoras Žukauskas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Aivaras Liogė – 14 tšk., Donatas Želvys – 10 tšk.

Brentex Trailer: Valius Fominas – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Vytenis Gintautas – 17 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Darius Grigaitis – 6 tšk.

„Ragai“ tik ketvirtame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:01 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „Ragai“ pasiekė pergalę prieš „Team Five“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:29 val.)„Brentex Trailer“ pasiekė tvirtą pergalę prieš „Ragus“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Resmila.lt“ iššvaistė solidų pranašumą, bet palaužė „Brentex Trailer“ krepšininkus (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Brentex Trailer“ nepasipriešino „Bangos“ krepšininkams (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:10 val.)„Ragai“ subyrėjo antroje rungtynių pusėje ir leido „Legionui“ žygiuoti į ketvirtfinalį (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Brentex Trailer“ ekipa (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 20:31 val.)„Hermis“ nepasipriešino taikliai atakavusiems „Brentex Trailer“ krepšininkams (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:06 val.) Birštono SC ‒ „Olimpas“ be jokių problemų sutriuškino „Brentex Trailer“ ekip (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:31 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Ragams“ pavyko įveikti „Spartą“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:33 val.)