Laipsniai vs Advokatų kontora „Konsus“ (81:86)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 08 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Advokatų kontora „Konsus“ iššvaistė net 20 taškų pranašumą, bet palaužė „Laipsnius“

2017 vasario 08 d., Trečiadienis, 22:35 val., peržiūros: 1348

Vasario 8 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „Laipsniai“ (šeimininkai) ir Advokatų kontora „Konsus“ (svečiai). Pirmoje rungtynių dalyje aikštelėje tiesiog dominavo Advokatų kontora „Konsus“ komanda ir iš toli pataikė, turbūt, viską ką tik galėjo. Skirtumas tarp komandų vienu metu išaugo net iki 20 taškų ir atrodė, kad nesunki pergalė jau Advokatų kontora „Konsus“ ekipos rankose. Tačiau trečiame kėlinuke „Laipsniai“ atsibudo ir po truputį ėmė artėti. Didelių pastangų dėką jiems pavyko ne tik visiškai panaikinti milžinišką varžovų persvarą, bet ir patiems nutolti per 8 taškus. Vis tik puikiai žaidusio G. Kurtinaičio vedami Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai sugebėjo reikiamu metu susikaupti, susigražino persvarą ir šiaip ne taip išgelbėjo rungtynes. Susitikimas baigėsi rezultatu 81:86 (24:28, 12:24, 31:14, 14:20).

Rungtynių pradžioje abi komandos atakavo labai greitai ir tą darė tikrai užtikrintai. Nors taškų lentynėse ilgą laiką abi pusės atrodė panašiai, tačiau „Laipsnių“ taikiklis netrukus kiek nusimušė, o Advokatų kontora „Konsus“ net neketino sustoti. Gavę nors menkiausią progą Advokatų kontoros „Konsus“ žaidėjai stengėsi atakuoti ir tritaškio zonos ir tą darė užtikrintai. Vien M.Žalgevičius iki ilgosios pertraukos realizavo 6 tolimus metimus iš 7 bandymų. Toks puolimas komandai leido jausti laisvai, o skirtumas dar antrame kėlinuke tapo rekordinis ir pasiekė 20 taškų ribą. Atrodė, kad šį vakarą Advokatų kontora „Konsus“ neturės jokių problemų ir pasieks nesunkią pergalę. Tiesa, iki ilgosios pertraukos „Laipsniai“ šiek tiek sumažino savo deficitą, bet vis dar atsilikinėjo dviženkliu skirtumu 36:52.

Antroje rungtynių dalyje vaizdas pasikeitė iš esmės. Advokatų kontora „Konsus“ jau nebeturėjo lengvų progų atakuoti iš toli, o ir jas gavę dabar jau šaudė netaikliai. „Laipsniai“ greitai pajuto, kad šiandien dar gali kabintis į rungtynes ir patys gerokai padidino tempą puolant. Net 31 taškas trečiame kėlinuke leido „Laipsniams“ ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai. Skirtumas išaugo dabar jų naudai ir ekipas skyrė 8 taškai. Tačiau Advokatų kontora „Konsus“ surado jėgų ir atsitiesė, o antroje rungtynių dalyje komandos lyderiu tapęs G.Kurtinaitis padėjo ir persverti rezultatą. Nors dėl pergalės kovoti panašius šansus turėjo abi komandos, bet „Laipsniai“ apmaudžiai klydo, kol galiausiai komandos viltis nubraukė ir gauta M. Liepos techninė pražanga. Advokatų kontora „Konsus“ sėkmingiau pasirodė paskutinėmis minutėmis ir laimėjo susitikimą rezultatu 81:86.

Andrius Šiaulys (Advokatų kontora „Konsus“):

„gal neįvertinome varžovų kai nutolome per 20 taškų atstumą, bet žinojome, kad „Laipsniai“ kovoja iki galo, panašios buvo ir pirmosios komandų rungtynės“.

Laipsniai: Marius Liepa – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Vytautas Kereišius – 18 tšk., Lukas Palivanas – 17 tšk. (15 atk. kam.), Artūras Jankevičius – 11 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Mantas Žalgevičius – 28 tšk., Giedrius Kurtinaitis – 27 tšk., Povilas Mickūnas – 16 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ ir vėl tritaškių pagalba įveikė „Kėdainius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:20 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai pradžudė „Kėdainius“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:06 val.)Advokatų kontora „Konsus“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno NTI-PN“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 00:02 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ komanda išvargo pergalę prieš „Dumblą“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 17:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 19:41 val.)Advokatų kontora „Konsus“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 20:26 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Advokatų kontora „Konsus“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 20:30 val.)G. Kurtinaičio tritaškiai atvedė Advokatų kontorą „Konsus“ į sunkią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:33 val.)Rungtynių pradžioje snaudusi Advokatų kontora „Konsus“ po ilgosios pertraukos lengvai susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:53 val.)