UNITED & Radijas Tau vs KG Group – Paskoliukas (86:103)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 24 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Trečiajame kėlinyje atitrūkę „KG Group ‒ Paskoliuko“ krepšininkai pranoko „United & Radiją Tau“

2015 vasario 24 d., Antradienis, 22:40 val., peržiūros: 438

Vasario 24-ąją dieną, antradienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „A“ lygos „Sporto Fėjos“ pirmenybių, o tuo pačiu ir „Elito“ lygos „Top Sport“ pirmenybių mūšis negausiomis pajėgomis tarp namuose žaidusio „United & Radijo Tau" penketuko ir vieną žaidėją rezerve turėjusios „KG Group – Paskoliuko“ ekipos.

Susitikimą pirmieji taikliu metimu pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau į jų dvitaškį „KG Group – Paskoliukas“ atsakė dviem taikliais tolimais šūviais ir perėmė pirmaujančiųjų estafetę (2:6). Visa tai išsivystė į permainingą kovą, kurioje ekipos keitėsi sėkmingomis atkarpomis ir abi pabuvo priekyje. Ketvirčio viduryje svečiai pirmavo rezultatu 13:15, bet tuomet „United & Radijas Tau“ smeigė tris tritaškius paeiliui, spurtavo rezultatu 9:2 ir įgijo didžiausią persvarą šiame ketvirtyje (22:17). Vis dėlto K.Pupinio ir V.Šumskio tandemas per likusį laiką sugebėjo ištirpdyti deficitą ir po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo lygus – 22:22.

Antrojo kėlinio starte „United & Radijas Tau“ šovė į priekį spurtuodami 8:2 ir atitrūko 6 taškais (30:24). Visgi vėliau komandos apsikeitė vaidmenimis ir iniciatyva išslydo ir aikštės šeimininkų rankų. „KG Group – Paskoliukas“ per beveik 4 minutes surinko 15 taškų, į kuriuos A.Gedminas atsakė vos 5, ir persvėrė rezultatą savo naudai (35:39). Pirmosios rungtynių pusės tiesiojoje „United & Radijas Tau“ neatsiliko ir alsavo priešininkams į nugarą, tačiau „KG Group – Paskoliukas“ sugebėjo išlaikyti pranašumą savo pusėje ir įpusėjus mačui džiaugėsi 3 taškų persvarą – 45:48.

Po didžiosios pertrauko R.Urkio auklėtiniai įkrito į gilią žaidybinę duobę ir 4 minutės nusugebėjo pelnyti taškų. Šį laiko tarpą „KG Group – Paskoliukas“ išnaudojo pakankamai turininga, papildė savo sąskaitą 13 taškų ir nutolo 16 taškų skirtumu (45:61). Po aikštelės šeimininkų paprašytos minutės pertraukėlės, jiems pavyko pagaliau pralaužti ledus ir „United & Radijas Tau“ atsakė 5 taškais iš eilės (50:61). Vis dėlto labiau priartėti „KG Group – Paskoliukas“ neleido ir antroje kėlinio pusėje išlaikė dviženklį pranašumą savo pusėje. Dar šiek tiek sutvirtinę savo pozicijas, prieš lemiamą susitikimo dalį svečiai džiaugėsi jau 15 taškų atotrūkiu – 60:75.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis blykstelėjo T.Žioba ir 4 šio krepšininko taškai pjovė skirtumą iki 11 taškų (64:75). Tiesa „KG Group – Paskoliukas“ varžovų arčiau neprisileido, po truputį didino turimą pranašumą, o ketvirčio viduryje spurtavo 0:8 ir palaidojo visas priešininkų viltis atsitiesti (69:93). Rungtynių finiše „United & Radijas Tau“ susigriebė ir kur kas dažniau rengė rezultatyvias atakas. Tai leido namų ekipa šiek tiek sušvelninti nuostolius, tačiau nuaidėjus finalinei sirenai „United & Radijas Tau“ turėjo pripažinti akivaizdų „KG Group – Paskoliuko“ pranašumą rezultatu 86:103

Andrius Praninskas („KG Group – Paskoliukas“):

Šiandien galima sakyti buvo ištvermės treniruotė abiems komandoms. Lūžis įvyko trečiajame kėlinyje? Kas padėjo pakreipti rungtynes sau naudinga linkme?

„Daugiausia įtakos turėjo Karolio Pupinio taiklūs metimai iš vidutinio nuotolio ir pagerėjusi gynyba. Pradėjot geriau gynyboje judėti, o tuomet pagyvėjo ir puolimas. Įgavom dviženklį taškų pranašumą ir jį išlaikėm iki pat pabaigos.“

Šį sezoną ir „A“ lygoje, ir „Elito“ lygoje žengiate pakankmai solidžiai ir esate prie lyderių. Ko tikitės sezono pabaigoje?

„Tikimės, kad iki sezono pabaigos mūsų komandos neišretins traumos ir stengsimės įgyvendint aukščiausius tikslus.“

„United & Radijas Tau“ dvikovos nekomentavo.

„KG Group – Paskoliuką“ į pergalę vedė K.Pupinis (33 tšk., 17 atk. k., 8 rez. p., 5 išpr. pr., 55 naud. b.), V.Šumskis (20 tšk., 9 atk. k.), L.Alionis (18 tšk., 6 rez. p.), V.Metelica (17 tšk., 9 rez. p.), A.Makūnas (10 tšk., 9 atk. k., 6 rez. p.) ir A.Praninskas (5 tšk.).

„United & Radiją Tau“ gretose pasižymėjo A.Gedminas (22 tšk., 9 atk. k.), G.Jevstignejevas (22 tšk., 14 atk. k.), L.Lukošenkinas (16 tšk., 5 rez. p.), T.Žioba (14 tšk., 7 atk. k., 6 rez. p.) ir G.Būda (12 tšk., 6 rez. p.).

Tai buvo penktoji „KG Group“ pergalė „A“ lygos „Sporto Fėjos“ pirmenybėse ir ši ekipa žengia su vieninteliu pralaimėjimu (5-1). „United & Radijas Tau“ patyrė trečiąją nesėkmę ir taip pat savo sąskaitoje turi penkis laimėjimus (5-3).

„Elito“ lygos „Top Sport“ pirmenybėse „KG Group – Paskoliukui“ tai buvo jau septintoji pergalė ir šioje lygoje minėta komanda taip pat turi vieną nesėkmę (7-1). „United & Radijas Tau“ žygiuoja vos su dviem pergalėmis ir septyniais pralaimėjimais (2-7).

„KG Group ‒ Paskoliukas“ nesunkiai susitvarkė su „Vilniaus kolegija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:29 val.)„KG Group ‒ Paskoliuko“ penketukas antrą kartą parklupdė „Tegrą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 18:13 val.)„KG Group – Paskoliukas“ sostinėje iškovojo pergalę prieš „Tegrą“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)„KG Group – Paskoliukas“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 00:45 val.)Nervingoje kovoje „Pazintysxxx.com“ rezultatu 90:94 nusileido „United & Radijas Tau“ komandai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:23 val.)Trisdešimties taškų pranašumą iššvaistęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ vos peržengė pusfinalio barjerą (2015 balandžio 14 d., antradienis, 23:25 val.)Vilniaus kolegija be didesnio vargo pranoko „UNITED & Radijas Tau“ ekipą (2015 vasario 17 d., antradienis, 11:32 val.)„Tegra“ po atkaklios mačo pradžios įveikė „United & Radijas TAU“ ekipą (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:21 val.)Didžiąją dalį rungtynių laiko pirmavęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau išlieka nesustabdomas (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:35 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „United & Radijas Tau“ ekipa turėjo pripažinti „Vilniaus Kolegijos“ pranašumą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:12 val.)