ASU & Co „AgroVIS“ vs Artstone (68:63)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 26 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Penktas kartas nemeluoja ‒ „ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pirmąją pergalę

2016 lapkričio 26 d., Šeštadienis, 17:54 val., peržiūros: 1136

Šeštadienį, lapkričio 26 dieną, ASU sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „ASU & Co „AgroVIS“ bei svečių „Artstone“. Pirmoje rungtynių pusėje kur kas geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie turėjo įgiję 18-os taškų pranašumą. Visgi, antrojo ketvirčio pabaigoje jie jį iššvaistė ir likusių rungtynių metu atkakliai kovojo su varžovais dėl pergalės, kurią jie šiandien ir iškovojo.

Pirmąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „ASU & Co „AgroVIS“ ekipa, kuri spurtavo 9:2. Vėliau „Artstone“ ekipa sumažino savo atsilikimą iki trijų taškų, bet tuomet vėl išryškėjo kiek didesnis šeimininkų ekipos pranašumas. Jie padidino savo pranašumą iki septynių taškų ir išlaikė jį iki pat kėlinio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:10. Antrąjį kėlinį „ASU & Co „AgroVIS“ ekipa pradėjo užsivedusi ir laimėjo atkarpą net 13:2 bei taip įgijo jau 18-os taškų pranašumą. Atrodė, kad šeimininkai ir toliau didins savo pranašumą, bet įvyko priešingai. Per likusias penkias kėlinio minutes jie neįmetė nei taško, o tuo pasinaudojo „Artstone“ ekipa ir patys pelnė 11-ą taškų paeiliui. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:23.

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkų ekipa atsigavo ir vėl pradėjo rinkti taškus. Tai leido jiems žaisti apylygiai su savo varžovais ir laikyti pranašumą savo rankose. Visgi, tuomet svečių ekipa surengė 9:0 spurtą ir išlygino rezultatą. Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė dar keliomis sėkmingomis atakomis, o minimalų pranašumą turėjo „ASU & Co „AgroVIS“ ekipa. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 46:45. Lemiamo ketvirčio metu komandos ir toliau žaidė kaip lygūs su lygiais. Bet tuomet net keturias minutes svečių ekipa nesugebėjo užpulti savo priešininkų, o tuo pasinaudojo „ASU & Co „AgroVIS“ komanda ir pelnė 11-ą taškų be varžovų atsako, kurie leido jiems susigrąžinti dviženklį pranašumą. Likus žaisti vos daugiau nei minutę, komandas skyrė devyni taškai ir atrodė, kad šeimininkai džiaugsis užtikrinta pergale. Visgi, „Artstone“ ekipa tuomet smeigė du tolimus metimus ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Tačiau fortūna pagaliau nusišypsojo „ASU & Co „AgroVIS“ ekipai, kurie vis dėl išsaugojo persvarą ir iškovojo pirmąją pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 68:63.

R.Rakštys („ASU & Co „AgroVIS“):
„Emocijos iš tikrųjų nėra labai geros iškovojus pirmąją pergalę. Geros tik dėl to, kad yra pergalė. Manau, kad pirmoje eilėje viską padarė ūgis. Jie galbūt labiau susižaidę ir labiau norėjo laimėti, nes iš jų pusės tos energijos buvo daugiau nei iš mūsų pusės“.

ASU & Co „AgroVIS“: Gediminas Vasiliauskas – 29 tšk. (16 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Gytis Lydeka – 16 tšk. (15 atk. kam.), Aurimas Stanevičius – 12 tšk.

Artstone: Justas Jokšas – 28 tšk., Tomas Šiškevičius – 17 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd.), Simonas Lengvinas – 8 tšk. (5 perimt. kam.)

„ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo užtikrintą pergalę ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 28 d., antradienis, 17:03 val.)ASU & Co „AgroVIS“ išvykoje prabloškė komandą Celsis (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:47 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)Pirmą kėlinuką 41:4 laimėję „ASU & Co „AgroVIS“ lengvai žengė į pusfinalį (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 14:46 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nukovė Rapala komandą (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 15:11 val.)„RVG“ krepšininkai nesunkiai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:10 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įrodė pranašumą prieš Vilmistą (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 14:23 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:36 val.)„Kesko Senukai“ po atkaklios kovos palaužė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 14:46 val.)„Celsis“ nepersistengė rungtynėse prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:14 val.)