Ryterna vs Kauno tiltai (101:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 11 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ šventė lengvą pergalę prieš penkiese susirinkusius „Kauno Tiltų“ krepšininkus

2015 kovo 11 d., Trečiadienis, 23:52 val., peržiūros: 908

Kovo 11 dieną, „Kauno Energijos“ sporto salėje vyko Įmonių lygos reguliariosios G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna“ (šeimininkai) ir „Kauno Tiltai“ (svečiai). Pirmame kėlinuke geriau ir kovingiau atrodė šeimininkai – 26:18. Antrame kėlinuke „Ryternos“ turima persvara dar labiau išaugo ir po pirmosios rungtynių dalies jie pirmavo 52:35. Trečiame ketvirtyje svečiams toliau nesisekė stabdyti varžovų puolimo ir jų turimas deficitas išaugo iki triuškinančio – 52:80. Paskutinis kėlinukas tebuvo formalumas ir „Ryterna“ šventė pergalę rezultatu 101:60.

Rungtynes komandos pradėjo gana apylygiai ir tik dviem taškais pirmavo 7:5 „Ryterna“, tačiau netrukus spurtas 7:0 leido jiems nutolti (14:5). Toliau kėlinuke, namuose žaidžiantys krepšininkai sugebėjo išsiveržti į priekį dviženkle persvara (24:13). Iki kėlinuko pabaigos deja tokios persvaros išlaikyti nepavyko ir po pirmųjų dešimties minučių 26:18 pirmavo „Ryterna“

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai laimėjo atkarpą 13:2 ir susikrovė gana saugią persvarą (39:20). Antrąją kėlinuko dalį svečiai toliau tolti varžovams neleido ir po pirmosios rungtynių dalies atsilikinėjo 35:52.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Kauno Tiltai“ sugebėjo šiek tiek sušvelninti atsilikimą (44:56), tačiau 15:0 toliau sekusi varžovų laimėta atkarpa leido jiems pirmauti 72:44.. Iki kėlinuko pabaigos šeimininkų persvara nesikeitė ir rezultatas po kėlinuko – 80:52.

Paskutiniame ketvirtyje komandos sumažino tempą ir žaidė laisviau. Šeimininkai dar padidino savo persvarą ir šventė pergalę galutiniu rezultatu 101:60.

Po rungtynių „Ryternos“ treneris G. Kamarauskas sakė: Manau pergalę lėmė mūsų geras nusiteikimas. Varžovų susirinko žymiai mažiau ir jiems kovoti prieš mus buvo sunku fiziškai“

Ryterna: Darius Špakauskas – 20 tšk., Paulius Lekečinskas – 16 tšk., Aurimas Milūnas – 15 tšk., Modestas Šidlauskas – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Antanas Silvestravičius – 13 tšk.

Kauno tiltai: Mindaugas Mažeika – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Kirgetovas – 20 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Jurkevičius – 12 tšk.

„Ryterna“ išvargo pergalę prieš negausiai susirinkusius „LSMU VA & Statybų vizija“ krepšininkus (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „KMT“ krepšininkais (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Sweco“ komanda nusileido, namų tvirtovę gynusiai, „Kauno tiltai“ ekipai. (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 00:35 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ iškovojo pergalę prieš „Vieningą Kauną“ (2015 kovo 18 d., trečiadienis, 23:23 val.)„Ryterna“ gana nesunkiai įveikė „Baubilą“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Sanitex“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Chemcentras“ kiek netikėtai paguldė ant menčių „Kauno Tiltus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:36 val.)Negausiai susirinkę „Rapalos“ krepšininkai išplėšė pergalę prieš „Ryternos“ ekipą (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 23:16 val.)Ištvermės dvikovoje lygiomis pajėgomis pergale džiaugėsi „Kauno Tiltai“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:04 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno tiltus“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 00:05 val.)