Lietuvos šaulių sąjunga vs Kulautuva (87:55)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 07 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Lietuvos Šaulių sąjunga“ šventė lengvą pergalę prieš „Kulautuvą“

2015 sausio 08 d., Ketvirtadienis, 00:41 val., peržiūros: 1265

Sausio 7 dieną, Rokų gimnazijos salėje vyko C lygos antrojo etapo reguliariosios rungtynės tarp "Lietuvos Šaulių sąjunga" (šeimininkai) ir "Kulautuva" (svečiai) ekipų. Pirmame kėlinuke geriau atrodė šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių pirmavo 30:21. Antrame kėlinuke šeimininkai toliau nemažino tempo ir padidino savo persvarą – 52:33. Trečiame ketvirtyje svečiams toliau nesisekė stabdyti įsibėgėjusio "Kauno Šaulių sąjungos" puolimo – 70:44. Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas ir "Lietuvos Šaulių sąjunga" šventė lengvą pergalę rezultatu 87:55.

Geriau rungtynes pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 9:6. Tada, spurto 9:0 dėka, "Lietuvos Šaulių sąjunga" pirmąkart rungtynėse išsiveržė į priekį dviženkle persvara (18:6). Šią persvarą svečiai sugebėjo sumažinti tik kėlinukui slenkant į pabaigą, taiklių tolimų šūvių dėka, kurie leido "Kulautuvos" ekipai sumažinti atsilikimą iki vienženklio – 21:30.

"Kulautuva" antrojo kėlinuko pradžioje buvo pavojingiau priartėjusi prie varžovų (27:32), tačiau šeimininkai netrukus vėl nutolo (38:27). Netrukus "Lietuvos Šaulių sąjunga" dar padidino savo persvarą laimėdami atkarpą 13:0 ir susikrovė gana saugią persvarą (51:29). Tokią persvarą namų arenoje žaidę krepšininkai išsaugojo iki kėlinuko pabaigos ir po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 52:33.

Trečiame kėlinuke šeimininkai toliau nemažindami tempo didino savo persvarą, kuri vienu metu siekė net 26 taškus (68:42). Iki kėlinuko pabaigos svečiams nepavyko sumažinti turimo deficito ir šeimininkai pirmavo 70:44.

Paskutiniame ketvirtyje komandos sumažino apsukas ir svečiai jau nesistengė kovoti dėl pergalės, kuri buvo sunkiai pasiekiama. "Lietuvos Šaulių sąjunga" šventė pergalę rezultatu 87:55.

Po rungtynių "Lietuvos Šaulių sąjungos treneris A. Čekanauskas sakė: " Šiandien visi žaidėme užsidegę. Labai smagu pradėti naujuosius metus pergalę ir tikiuosi kad jų bus dar ne viena, ir žaidimas tiktai gerės. Norėčiau pasveikinti visus komandos draugus su puikia pergale bei nusiteikimu"

Lietuvos šaulių sąjunga: Mantas Ručinskas – 21 tšk., Danielius Pranskevičius – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Evaldas Jančauskas – 12 tšk. (7 išpr. praž.), Artūras Kaminskas – 11 tšk., Andrius Čekanauskas – 10 tšk.

Kulautuva: Emilis Mackevičius – 17 tšk., Arnas Latvelis – 15 tšk., Erikas Mackevičius – 10 tšk.

„Lietuvos Šaulių sąjunga“ iškovojo pergalę prieš „Kolpingo Kolegijos“ krepšininkus (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:45 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.)„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo su „Kauno liberalų“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo rungtynėse su „Elektromontuotojas“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 12:52 val.)„Kulautuva“ išvargo pergalę prieš „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ po ilgosios pertraukos perėmė iniciatyvą ir nugalėjo „Kolpingo kolegija“. (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:40 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ užtikrintai žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:54 val.)