KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs JUDAM (58:49)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & policija“ antroje rungtynių dalyje įrodė pranašumą prieš „Judam“ ekipą

2012 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 23:00 val., peržiūros: 2195

Sekmadienį (11.11), Kauno centro sporto mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos „Sportturas“ rungtynės, kuriose susitiko „Kauno savivaldybė & policija“ (šeimininkai) ir „Judam“ (svečiai) ekipos. Rungtynes būtų galima padalinti į dvi dalis, pirmoji rungtynių dalis priklausė „Judam“ ekipai, kuri įpusėjus rungtynėms turėjo 15 taškų pranašumą, tačiau antroje rungtynių dalyje „Kauno savivaldybės & policijos“ ekipos žaidėjai sugebėjo atsitiesti, persverti rezultatą savo komandos naudai bei laimėti rungtynes rezultatu 58:49.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „Judam“ ekipos žaidėjai, kurie rungtynių pradžioje surengė spurtą 10:0, o prie to daugiausiai prisidėjo du tritaškius pataikęs Mindaugas Gilius bei po dvitaškį pridėję Marius Balčiūnaitis ir Andrius Sinkevičius. Pirmuosius taškus „Kauno savivaldybė & policija“ pelnė sužaidus beveik pusė pirmojo kėlinio, o tai sugebėjo padaryti Donatas Karalukas (2:10). „Judam“ ekipos žaidėjai išlaikė kėlinio pradžioje įgytą pranašumą iki jo pabaigos ir laimėjo ketvirtį rezultatu 9:19.

Antrasis ketvirtis vėl geriau prasidėjo „Judam“ ekipai, kuri, po taiklaus Gintauto Paldausko tritaškio metimo, į priekį išsiveržė jau 13 taškų (9:22). Šiek tiek geriau sužaista ketvirčio pabaiga leido „Judam“ ekipos žaidėjams padidinti savo komandos pranašumą iki 15 taškų įpusėjus rungtynėms (17:32).

Visiškai priešingai klostėsi antroji rungtynių pusė. Lyg ir letargo miego pabudę „Kauno savivaldybės & policijos“ komandos žaidėjai ėmė sparčiai vytis varžovus ir per trečiajį ketvirtį leidę jiems įmesti tik 6 taškus bei patys įmetę 24, ne tik pavijo priešininkus, bet prieš ketvirtąjį kėlinį sugebėjo įgyti 3 taškų pranašumą (41:38).

Ketvirtajame kėlinyje netrūko kietos kovos ir aistrų. Ketvirtį taikliu tolimu metimu pradėjo „Judam“ ekipos žaidėjas Mindaugas Gilius ir rezultatas tapo lygus (41:41). Lygus rezultatas buvo ir sužaidus pusė ketvirtojo kėlinuko (46:46), tačiau tuomet „Kauno savivaldybės & policijos“ žaidėjai surengė spurtą 12:3 ir nutolo nepavejamai, negana to, likus žaisti 30 sekundžių iki rungtynių pabaigos, „Judam“ ekipos žaidėjas Jonas Gintautas užsidirbo ir techninę pražangą. „Kauno savivaldybė & policija“ laimėjo rungtynes rezultatu 58:49.

Po laimėtų rungtynių „Kauno savivaldybė & policija“ komandos treneris kalbėjo: „Pirmosios sezono rungtynės, dar nesam susižaidę, žaidžiam po vieną ir tikrai rungtynės buvo negražios, bet gerai, kad laimėjom“.

„Judam“ komandos trenerio pakalbinti nepavyko.

„Kauno savivaldybė & policija“: Raimondas Baltrušaitis (17 tšk., 7 išpr. praž.), Tadas Simutis (15 tšk., 10 atk. kam.), Gintautas Eirošius (9 tšk., 14 atk. kam.).

„Judam“: Mindaugas Gilius (30 tšk., 8 atk. kam., 5 kld.), Marius Balčiūnaitis (12 tšk., 8 atk. kam., 8 kld.), Darius Poškus (6 tšk., 7 atk. kam.).

Kauno savivaldybė & Policija rungtynių gale vos neprisižaidė su Šernais (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:53 val.)Kauno savivaldybė & Policija rungtynių pabaigoje palaužė BC Spurtas & Liuksas (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:37 val.)"Kauno Savivaldybės & Policijos" tritaškiai metimai pražudė BC "Spurtą & Liuksą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 23:41 val.)"Spurtas & Liuksas" antroje rungtynių pusėje įveikė "Judam" (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 15:49 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" užlipo ant paskutiniojo apdovanojimų pakylos laiptelio (2013 gegužės 04 d., šeštadienis, 16:43 val.)“Kauno Autobusai” tik rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno Savivaldybė & Policija” (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:43 val.)"Makroflex" nepasidavė emocijoms ir įveikė "Kauno savivaldybė & Policija" ekipą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:16 val.)Kauno savivaldybė & Policija po dramatiškos kovos vienu tašku palaužė Makroflex (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:55 val.)Kauno "Autobusai" nepasigailėjo "Kauno savivaldybės & Policijos" (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 16:14 val.)