R2P Sport ‒ S/M vs Kaišiadorys (61:65)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 08 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

„Kaišiadorys“ po atkaklios kovos palaužė „R2P -Sport S/M“ ekipą.

2016 sausio 08 d., Penktadienis, 22:07 val., peržiūros: 1379

Penktadienį, sausio 8 dieną, Vydūno pagrindinės mokyklos salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "R2P – Sport S/M" ir svečių teisėmis žaidę "Kaišiadorių" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (19:20). Antrasis kėlinys vėl sėkmingiau susiklostė "Kaišiadorių" ekipai, kuri vėl kėlinį laimėjo vienu tašku – (32:34). Trečiasis kėlinys buvo sėkmingesnis "R2P – Sport S/M" ekipai, kuriai pavyko persverti rezultatą – (54:49). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, komandos visą laiką žaidė taškas į tašką, bet rungtynėms baiginėjantis svečiai persvėrė rezultatą ir pavyko laimėti rungtynes rezultatu – (61:65).

Rungtynės prasidėjo taikliu "R2P Sport – S/M" metimu, netrukus savo pirmuosius 2 taškus pelnė "Kaišiadorių" ekipa ir sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo – (2:2). Sužaidus dar 4 minutes ir kėliniui įpusėjus komandos žaidė apylygiai ir rezultatas buvo vis dar lygus – (10:10). Antroje rungtynių dalyje komandos toliau žaidė taškas į tašką ir tik kėliniui baiginėjantis svečiams pavyko persverti rezultatą ir kėlinys baigėsi rezultatu – (19:20).

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių laimėta atkarpa – (4:8), po kurios sužaidus 4 minutes skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 5 taškų – (23:28). Antroje kėlinio dalyje "R2P – Sport S/M" ekipai pavyko sužaisti sėkmingiau, kas leido rezultatą išlyginti – (30:30). Likus žaisti 2 minutes "Kaišiadorių" ekipai vėl pavyko persverti rezultatą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (32:34).

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem tolimais šeimininkų metimais, kas leido persverti rezultatą savo naudai – (38:36). Sužaidus dar 3 kėlinio minutes "R2P Sport – S/M" ekipai pavyko padidinti skirtumą iki 7 taškų – (47:40). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai toliau diktavo sąlygas rungtynėms ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (54:49).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 3 iš eilės pelnytais "Kaišiadorių" taškais, kurie leido sumažinti skirtumą iki 2 taškų – (54:52). Prabėgus dar minutei šeimininkams pavyko atsakyti tuo pačiu – (57:52). Visgi kėliniui įpusėjus svečiams pavyko pelnyti 8 taškus iš eilės ir vėl pirmaujanti komanda pasikeitė – (57:60). Antroje kėlinio dalyje "Kaišiadorių" ekipa toliau kontroliavo rungtynių eigą, apsigynė nuo šeimininkų greitų atakų ir toliau pirmavo. Likus žaisti nepilną minutę komandas skyrė vos 2 taškai – (61:63). Per likusį laiką "R2P Sport – S/M" turėjo galimybę persverti rezultatą, bet tolimas metimas skriejo pro šalį ir svečiai dar 2 taškais padidino persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu – (61:65)

Po laimėtų rungtynių "Kaišiadorių" komandos treneris kalbėjo: "Gal geriau šiandieną pavyko pakovoti, gal jau pagaliau atrandame savo gynybą, nes jau kelintos rungtynės tai nuo asmeninės, tai ant zoninės, tai vėl ant asmeninės gynybos ir vis to tokio vidurio nerandame. Šiaip šiandieną vyrai labai gerai su kovojo, realiai vienas penketas visas varžybas sužaidė. Aišku šiandieną trūko to pakeitimo, bet gal tas ir buvo stimulas šiandieną, kad nėra kur trauktis. Varžovai irgi šaunuoliai, jauni žaidėjai, gerai pataikė."

R2P Sport ‒ S/M: Tomas Bietkis – 21 tšk., Justinas Pocius – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Kvedaras – 9 tšk.

Kaišiadorys: Tomas Butkevičius – 23 tšk. (22 atk. kam., 6 išpr. praž.), Martynas Šumskis – 14 tšk. (10 atk. kam.), Kazimieras Motiekaitis – 11 tšk., Julius Abrutis – 10 tšk.

„R2P Sport ‒ S/M“ po permainingos kovos palaužė BC „BOOM“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:33 val.)United ‒ „Alta transportas“ po permainingos kovos palaužė „Kaišiadorių“ ekipą. (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 00:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kaišiadorių“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:55 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po lengvos kovos palaužė „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:20 val.)„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)„Kaišiadorys (S)“ namų sienos neatlaikė Jonavos LSK „Technoera“ komandos (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 22:10 val.)„Kaišiadorys“ pasiekė nelengvą pergalę prieš KK „Kauno partizanus“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Kaišiadorys“ perlipo šešioliktfinalio barjerą (2016 kovo 05 d., šeštadienis, 22:55 val.)Advokatai nesunkiai susidorojo su „R2P Sport“ ekipa (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:49 val.)SK „Neveronys“ po dramatiškos kovos ir pratęsimo žengė į finalą (2016 balandžio 24 d., sekmadienis, 22:36 val.)