Chemcentras vs Restauratoriai & Hausa (44:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 17 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antruose rungtynėse „Restoratoriai & Hausa“ nepasigailėjo savo oponentų.

2015 kovo 17 d., Antradienis, 23:55 val., peržiūros: 1265

Kovo 17 dieną „Rind“ įmonių lygos aštuntfinalį susitiko šeimininkai „Chemcentras“ ir svečiai „Restoratoriai & Hausa”. Šiandien vyko antrasis šių ekipų susitikimas aštuntfinalį. Pirmąjį susitikimą laimėjo „Chemcentras“ rezultatu (55:79) ir serijoje iki 2 pergalių buvo priekyje 1-0. Šiandien namuose žaidę „Chemcentras“ tikėjosi baigti serija šiomis varžybomis, tačiau svečiai pademonstravo nuostabu žaidimą, vien po pirmųjų 3 minučių svečiai buvo priekyje (0:15), o po 2 kėlinukų svečiai jau pirmavo (21:47). Nuo pat pradžių pasimetę šeimininkai niekaip nerado savo žaidimo, o svečiai toliau žaidė puikiai, ko pasėkoje šventė pergalę rezultatu (44:73) ir išlygino serijos rezultatą 1-1

Nuo pat pirmųjų minučių svečių akyse degė noras atsirevanšuoti savo oponentams ir tai jie puikiai įrodinėjo aikštelėje. Po pirmųjų 3 žaidimo minučių „Restoratoriai & Hausa” buvo priekyje (0:15), po tokios prastos pradžios šeimininkų vyr. treneris paprašė minutės pertraukėles, po kurios pagaliau pavyko pelnyti pirmuosius taškus kėlinys buvo pralaimėtas stipriai (14:31).

Antrajame kėlinuke šeimininkai vis dar negalėjo atsigauti po tokio stipraus nuokauto. Šeimininkai pagerino gynybą, tačiau puolime metimai skriejo pro šalį. Kėlinio viduryje svečiai surengė dar viena spurtą (0:9) ir po 20 minučių žaidimo buvo per pus (21:47).

Po ilgosios pertraukos abi komandos susikoncentravo į gynybą. Vaizdas abiejuose aikštelės pusėse supanašėjo. Šeimininkai rėmė savo žaidimą puolime tritaškiais metimai, tačiau šiandien jiems krepšys buvo tarsi užburtas. Kėlinuką puikiu prasiveržimu ir dviem taškais su pražanga baigė „Restoratoriai & Hausa” ekipos žaidėjas R.Jusevičius. Po šio kėlinuko svečiai buvo priekyje užtikrintu rezultatu (32:60).

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkams nepavyko kovoti, su užsivedusiais ir susikoncentravusiais varžovais ir teko pripažinti „Restoratoriai & Hausa” ekipos pergalę rezultatu (44:73).

Po laimėtų rungtynių paklausus Restoratoriai & Hausa ekipos žaidėjo V.Kalesniko, kodėl pirmosios ir antrosios rungtynės skiriasi kaip diena ir naktis?

Pirmuose varžybose buvome susirinkę po komandos „baliuko“ tai nebuvo jėgų, beto buvome nuvertinę priešininkus jaunimas parodė charakteri, o šiandien mes parodėme charakteri.

Kaip bus šios serijos trečiuose varžybose?

Duosim spaudimo ir tikiuosi laimėsim

Chemcentro vyriausiais treneris T.Jonkus paklaustas, kodėl taip nuo pat pradžių nesiėjo žaidimas teigė:

Labai sunki pradžia taškų nepelnėme kuris laikas. Varžovai buvo gerai nusiteikė atsirevanšuoti už pirmąsias rungtynes . O varžovų ekipoje šiandien puikiai pataikė ne vienas, bet visi žaidėjai ir tas buvo labai sunku. O vėliau jau pasiekus 20 taškų atsilikimą sunku buvo grįžti į rungtynes, vis dėlto šias rungtynes stengsimės pamiršti ir susikaupti sekmadieniui lemiamoms varžyboms

Chemcentras: Mantas Kudirka – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Audrius Gagiškis – 10 tšk., Rokas Misevičius – 9 tšk.

Restauratoriai & Hausa: Vygintas Kalesnikas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Juris Goštautas – 12 tšk. (11 atk. kam.), Karolis Čepanonis – 12 tšk., Edgaras Kajalavičius – 10 tšk., Jonas Snudaitis – 10 tšk.

Antroje rungtynių pusėje atsibudę „Restauratoriai & Hausa“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 20:39 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau atrodę „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:32 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:21 val.)Prastai startavę „Restauratoriai & Hausa“ sugebėjo atsitiesti bei pasiekti pergalę (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:56 val.)Lemiamose rungtynėse dėl patekimo į ketvirtfinalį pranašesni buvo „Restauratoriai & Hausa“ ekipa. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 00:11 val.)„Restauratoriai & Hausa“ palaužė „LSMU VA & Statybų viziją“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 03:18 val.)„Kauno tiltai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Restauratorius & Hausa“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:10 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Chemcentras“ (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:02 val.)Stebuklingai atsitiesiusiems „Restauratoriams & Hausai“ pergalę atnešė Jono Snūdaičio dvitaškis (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:23 val.) „Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę prieš „Sanitex“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:46 val.)