AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET (98:89)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2009 balandžio 16 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Palemono vidurinė mokykla, Marių g. 37, Kaunas LT-52248

51 K.Meiliūno naudingumo balas šį kartą neišgelbėjo "ESS VP-Borbet" ekipos

2009 balandžio 16 d., Ketvirtadienis, 23:36 val., peržiūros: 4751

Šiandien, "Palemono" vid. m-klos salėje susitiko "Agava-ASS" (šeimininkai) bei "ESS VP-Borbet". "Įmonių" lygos "Iššūkio" taurės pusfinalyje šios komandos susitiko pirmą kartą, tad tiek viena tiek kita siekė tik pergalės. Pradžią sėkmingai sužaidę šeimininkai nesunkiai susirinko 8-ių taškų persvarą. Toliau sekė įtemptas žaidimas, tačiau praktiškai visą laiką laiminėjo šeimininkai, o išlaikę rungtynių pradžioje įgytą pranašumą šiandien "Agava-ASS" nugalėjo rezultatu 98:89.

Taigi rungtynių pradžioje sėkmingai žaisdami šeimininkai spurtavo laimėdami atkarpą 10:2 ir susikraudami solidų pranašumą. Tuomet žaidimas kiek išsilygino, ir atsigavę svečiai pradėjo tirpdyti deficitą, o po jų atsakomosios atkarpos 1:8 skirtumas tapo minimalus. Per likusią kėlinio dalį komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, tačiau sėkmingai, 2-iem taškais užbaigdami kėlinuką "ESS VP-Borbet" žaidėjai išsiveržė į priekį minimalia persvara (20:21).

Antrajį ketvirtį ir vėl spurtu pradėję šeimininkai per porą minučių susigrąžino turėtą pranašumą ( atkarpa 9:0 ), o svečiams prie tokio žaidimo buvo sunku priprasti, tačiau po minutės pertraukėlės į vietas sustoję žaidėjai sugebėjo atsigauti, ir per likusį laiką sumažinti skirtumą iki 5-ių taškelių (39:34).

Po ilgosios pertraukos žaidimas nesikeitė – komandos ir vėl žaidė tiek atkakliai, tiek rezultatyviai. Pagirtina, jos per šį kėlinį svečiai suklydo vos vieną kartą, ir sugebėjo realizuoti 11/11 mestų baudos metimų, kas jiems padėjo dar labiau priartėti prie varžovų. Taigi žaisdami kiek rezultatyviau "ESS VP-Borbet" žaidėjai sugebėjo laimėti šį kėlinuką rezultatu 23:26, ir sumažinti deficitą iki 2-jų taškų (62:60).

Paskutinis kėlinukas ir vėl prasidėjo spurtu, tačiau šį kartą atkarpą 3:10 laimėjo svečiai, taip susikraudami sau 5-ių taškų pranašumą. Netrukus atsigavę šeimininkai sugebėjo atstatyti viską į vietas – laimėdami atkarpą 8:2 jie susigražino minimalią persvarą, kuomet prasidėjo A.Sutkaus bei A.Šalaševičiaus dueto pasirodymas – abu žaidėjai per likusį laiką vieninteliai rinko taškus, o sekėsi jiems visai neblogai – per maždaug 6 minutes kartu jie pelnė net 25 taškus. "ESS VP-Borbet" ekipai žaisti buvo kiek sunkiau dėka trumpo suoliuko bei kelių žaidėjų išsibaudavimo, tačiau atiduodami paskutines jėgas jie išlaikė 3 taškų deficitą iki liko žaisti pora minučių, kuomet jau minėtasis duetas laimėdamas savo ekipai atkarpą 9:3 sukrovė jau 9-ių taškų persvarą, kuria šiandien "Agava-ASS" ir laimėjo (98:89).

Nugalėtojų gretose pastebimiausi aikštelėje buvo A.Šalaševičius ( 32 taškai, 29 naud. balai ) bei dvigubus dublius atlikę M.Dimša ( 12 taškų, 15 atk. kamuolių ) kartu su A.Sutkum ( 16 taškų, 14 atk. kamuolių ).

"ESS VP-Borbet"ekipoje išsiskyrė K.Meiliūnas – žaidėjo sąskaitoje trigubas dublis ( 40 taškų, 10 atk. kamuolių bei 16 išprovokuotų pražangų ) bei 51 naudingumo balas.

Karolio Meiliūno trigubas dublis atvėdė "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" ekipą į ketvirtąją pergalę (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 22:46 val.)"Business Partners Group" nugalėjo "Energijos Sistemų Servisą VP & Borbet" (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 17:09 val.)"Agava & ASS" nepasigailėjo "GB united" ekipos (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:04 val.)Trečioji "ESS VP & Borbet" pergalė iš eilės (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 23:37 val.) "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" įveikė "BMS Megapolis" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 19:48 val.)Ilgai laukta "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" ekipos pergalė (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:11 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" antrą kartą užtikrintai įveikė "Celsį" (2009 kovo 05 d., ketvirtadienis, 20:21 val.)Ketvirtfinalį "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" pradėjo pergale (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 22:36 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" išplėšė pergalę varžovams iš rankų (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:15 val.)Po atkaklios kovos "Bioprojektas" įveikė "Energijos sistemų servisas VP - Borbet" ekipą (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:14 val.)