STASIO RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs GB UNITED (64:39)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 spalio 27 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"GB United" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą"

2008 spalio 27 d., Pirmadienis, 21:01 val., peržiūros: 4944

Kauno Technikos Kolegijoje vykusiose rungtynėse tarp "S.Raštiko puskarininkių mokyklos" ir "GB United" stebėjusiems rungtynes žiūrovams išvysti intrigos nepavyko. Nuo pat susitikimo pradžios įgijusiems iniciatyvą puskarininkiams, persvarą pavyko išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos, kurios baigėsi rezultatu 64:39. Rungtynes aktyviai pradėję šeimininkai, rungtynių pradžioje išsiveržė rezultatu 10:2 ir ramiai bei užtikrintai rungtyniaudami neleido varžovams net prartėti.

Nuo pat pradžių "S. Raštikio puskarininkių mokykla" ėmėsi darbo ir jau trečiają minutę buvo priekyje 8 taškais. "GB United" ekipa tuo tarpu blaškėsi aikštelėje ir sunkiai rado kelių link varžovų krepšio bei negalėti atrasti optimalios savo komandos sudėties. Antroji kėlinuko dalis tai pat buvo panaši ir šeimininkai po pirmųjų 10 minučių jau turėjo dviženklę 10 taškų persvarą – 16:6.

Antrojo kėlinio pradžioje žaidimas kiek išsilygino ir svečiai net buvo sugebėję sumažinti savo deficitą iki 7 taškų. Vis dėlto, po to jie vėl krito į duobę ir pralaimėjo atkarpą 5:12. Ši atkarpa galėjo ir skaudesnė, tačiau "S. Raštikio puskarininkių mokyklai" nekiekvieną kartą pavykdavo pasižymėti nuo baudų metimų linijos. Vėliau žaidimas vėl sulygėjo ir prieš didžiąją pertrauką puskarininkiai pirmavo 13 taškų skirtumu – 33:20.

Iš karto po pertraukos šeimininkai pelnė dar 6 taškus be atsako ir padidino savo atotrūkį iki 19 taškų. Vis dėlto, vėliau jie šiek tiek atsipalaidavo ir leido varžovams išlyginti žaidimą. Likusį kėlinuko laiką kova vyko taškas į tašką ir prieš lemiamą atkarpą puskarininkiai buvo išsaugoję gana solidų 15 taškų atotrūkį – 49:34.

Ketvirtasis kėlinys svečiams buvo katastrofiškas, kadangi per jį komanda šaudė į krepšį tuščiais šoviniais ir tesugebėjo surinkti 5 taškus (visus juos pelnė Vitalijus Kasperaitis), kai tuo tarpu šeimininkai ramiai užbaiginėjo rungtynes ir įmetė jų dešimčia daugiau. Galutinis rungtynių rezultatas 64:39 "S. Raštikio puskarininkių mokyklos" naudai. Pažymėtina tai, kad "GB United" bene dvigubai pralaimėjo kovą dėl atšokusio kamuolio (25:47), kas ir buvo pagrindinė pralaimėjimo priežastimi.

Nesulaikomas nugalėtojų gretose šį kartą buvo Andrius Grigaravičius, pelnęs 24 taškus, atkovojęs net 21 kamuolį ir išprovokavęs 8 varžovų pražangas. Likusių žaidėjų indėlis nebuvo toks ryškus.

Tarp pralaimėjusiųjų pasižymėjo vienintelis Vitalijus Kasperaitis, kurio sąskaitoje 19 taškų, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 perimti kamuoliai ir 4 išprovokuotos pražangos.

"KER & Lytarga" nesunkiai įveikė "Puskarininkių Mokyklą" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 20:58 val.)Po atkaklios kovos "Olympic casino" įveikė "Stasio Raštikio puskarininkių mokyklą" (2008 lapkričio 05 d., trečiadienis, 20:49 val.)„Stasio Raštikio puskarininkių mokykla“ sutrypė „Omegą“ (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.)Po intriguojančios kovos "Sanistal" svečiuose nugalėjo "Stasio Raštikio puskarininkių mokyklą" (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:18 val.)"Kauno Tiltai" iškovojo lengvą pergalę prieš nepilnos sudėties "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 21:06 val.)"AKS angaro prekyba - Nekturtas" sutriuškino "S. Raštikio puskarininikių mokyklą" (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 21:14 val.)"Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" sutriuškino "Elinta" ekipą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:59 val.)"GB United" iškovojo sunkią pergalę (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 23:53 val.)Po atkaklios kovos "GB United" visgi palaužė "Omega" pasipriešinimą (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:49 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sutriuškino "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" komandą (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 21:14 val.)