Vilmista vs Chemcentras (59:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“

2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 23:55 val., peržiūros: 1035

Pirmadienį, sausio 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių I pogrupio rungtynės, tarp vietos "Vilmistos" ir svečių "Chemcentro" ekipų. Pirmus du kėlinius žaidimas klostėsi labai panašiai, tačiau vienu žingsneliu priekyje žengė "Chemcentras". Po ilgosios pertraukos didesnį rezervą turėję svečių krepšininkai atitrūko nuo varžovų bei pasiekė pergalę rezultatu 59:73 (13:16, 15:14, 12:23, 19:20).

Susitikimo pradžioje abi ekipos apsikeitė keliomis rezultatyviai pasibaigusiomis atakomis, tačiau kiek vėliau, didžiąją dalį baudos metimų realizavęs "Chemcentras" įgijo penkių taškų pranašumą. Vis tik, "Vilmistos" krepšininkai nestovėjo vietoje ir ilgai netrukus pasivijo varžovus, tačiau šie taip lengvai iniciatyvos atiduoti nenorėjo, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko komandas skyrė trys taškai. 13:16.

Antrojo ketvirčio pradžioje žymiai geriau startavę aikštės šeimininkai sužaidė sėkmingą atkarpą ir perėmę iniciatyvą į savo rankas įgijo minimalų pranašumą. Vėliau pirmaujanti komanda dar pasikeitė keletą kartų ir likus žaisti kelias sekundes vieno taško pranašumą turėjo "Vilmista, tačiau "Chemcentro" snaiperis R.Misevičius šaltakraujiškai smeigė tritaškį metimą, kurio dėka svečiai susigrąžino dviejų taškų persvarą. 28:30.

Po ilgosios pertraukos ir toliau šiek tiek geriau žaidę svečiai įgijo kiek solidesnį pranašumą, tačiau "Vilmista" nenuleido rankų ir jau netrukus buvo pasivijusi priešininkus iki vieno taško, o po dar kelių sėkmingų epizodų ir išlyginusi rezultatą. Vis tik, ties šia vieta aikštės šeimininkų entuziazmas ir išgaravo, nes trylika taškų be jokio atsako pelnęs "Chemcentras" prieš lemiamą ketvirtį įgijo solidų pranašumą. 40:53.

Ketvirto kėlinuko pradžioje ir toliau spurtą tęsė svečių krepšininkai, kurie, taiklių tolimų metimų dėka padidino skirtumą tarp komandų iki 22-iejų taškų. Vis tik, jėgų savyje dar atradę aikštės šeimininkai taip pat smeigė kelis tolimus metimus, kurių dėka savo deficitą sumažino iki vienuolikos taškų, tačiau čia pat dar kartą tritaškiais metimais pasižymėjo "Chemcentro" snaiperiai, ko pasekoje pergale ir džiaugėsi T.Jonkaus auklėtiniai. 59:73.

Po pergalės Tomas Jonkus sakė: "Šiandien geriau sekėsi žaisti puolime, palyginus su pastarosiomis rungtynėmis. Antroje pusėje pasikeitėme gynybą į zoninę ir tas padėjo išeiti į greitesnį žaidimą, ypač, kai turime tokius du greitus gynėjus, tai teko tą išnaudoti. Kadangi, pirmas pralaimėjimas buvo septyniais taškais, todėl pabaigoje nesinorėjo prisižaisti, kad po to, surinkus vienodai taškų, varžovai nebūtų aukščiau, todėl ačiū Dievui taip tvarkingai sužaidėme, tvarkingai sustojome ir viskas taip gerai gavosi. O šiaip šiandien geriau žaidėme puolime, lyginant su kitomis rungtynėmis".

"Vilmista": Egidijus Plenta – 18 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mantas Vilimas – 13 tšk., Tomas Raulušavičius – 13 tšk., Šarūnas Petraitis – 13 tšk.

"Chemcentras": Rokas Misevičius – 25 tšk. (8 rezult. perd.), Mantas Kudirka – 18 tšk., Justas Eitmanavičius – 17 tšk.

„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vilmistą“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 18:09 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Vilmista“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:31 val.)„Chemcentras“ rungtynių pabaigoje išplėšė neįtikėtiną pergalę (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:54 val.)„Chemcentras“ po didžiosios pertraukos nesuspėjo paskui „Baubilą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno grūdus“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 23:53 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Chemcentrą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 01:02 val.)„Baubilas“ įveikė „Vilmistą“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:18 val.)„Chemcentras“ kiek netikėtai paguldė ant menčių „Kauno Tiltus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:36 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pervažiavo per „Vilmista“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:53 val.)Antroje rungtynių pusėje įsibėgėję „Chemcentro“ krepšininkai nugalėjo „Restauratorius & Hausą“ (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 07:25 val.)