ATLETAS - 2 vs ŽALVARIS (81:77)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 11 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ V.Kudirkos vidurinė mokykla, Trakų g. 39, Kaunas LT-44327

,,Atletas-2" atkakliose rungtynėse palaužė ,,Žalvario" krepšininkus

Krepšį atakuoja M.Kudakas (Atletas-2)
2007 balandžio 11 d., Trečiadienis, 23:22 val., peržiūros: 4118

Šiandien (t.y. 04.11) permainingose bei atkakliose varžybose ,,Atletas-2" prieš "Žalvario" ekipą įrodė savo pranašumą ir laimėjo šį susitikimą rezultatu 81:77 (14:21, 23:18, 18:23, 26:15) .

Varžybos iš tiesų buvo vertos dėmesio. Šių rungtynių metu žiūrovams intrigų netrūko. Pergalės buvo vertos abi komandos, tačiau fortūna buvo aikštelės šeimininkų pusėje. Pirmajame kėlinuke komandos žaidė apylygiai. Nuo pat pradžių iniciatyvą bei savo žaidimo ritmą norėjo diktuoti ''Žalvario'' komanda, vedama lyderio M.Sapiegos. Jį ir galetume vadinti pirmojo ketvirčio herojumi. M.Sapiega per kėlinuką sugebėjo pelnyti net 12 taškų, taip pat jis gerai asistavo savo komandos nariams. Šeimininkų ekipa varžybose startavo praščiau. Šio kėlinuko metu ''Žalvario'' komanda įmesdama 5 tritaškius užsitikrino nemažą pranašumą ir kėlinį laimėjo rezultatu 21:14

Antrojo kėlinuko metu, rungtynių svarstyklės ėmė svirti šeimininkų komandos pusėn. ''Atletas-2'' ėmėsi atsakomųjų veiksmų. ''Žalvario'' komanda pradėjo nesuspėti gynyboje. ''Atleto-2'' ekipoje šio kėlinuko metu išsisikyrė L.Kalėda, S.Rambynas ir M.Kudakas, kurie savo aštriais reidais labai aktyviai draskė ''Žalvario'' gynybą. Kėlinio pabaigoje (likus 30sek.) rezultatas buvo lygus, tačiau svečių komanda pataikydama dvitaškį, į ilgąją pertrauką patraukė turėdama tik 2 taškų persvarą 39:37

Po pertraukos abiejų komandų žaidėjai apsikeitė keliais tolimais metimais. Poto sėkmingas G.Sabo žaidimas leido ''Žalvariui'' vėl truputį atitrūkti. G.Sabas kėlinuko viduryje iš eilės pelnęs 9 taškus ,leido truputį lengviau atsipūsti savo komandos draugams. Šį kėlinį ''Žalvario'' ekipa laimėjo 5 taškais.

Paskutinėje varžybų atkarpoje sėkmė lydėjo aikštelės šeimininkus. Jie sėkmingai žaidė tiek puolime, tiek gynyboje. Gerai sužaistos kelios atkarpos ''Atletui-2'' leido susikrauti 8 taškų persvarą. Baigiantis varžyboms jaunieji ''Žalvario'' krepšininkai savo kibios gynybos dėka sugebėjo suintriguoti žiūrovus, tačiau rungtynės baigėsi ''Atleto-2'' pergale.

Po varžybų ''Atleto-2'' treneris džiaugėsi savo komandos pasirodymu, teigdamas: ''Pagaliau komanda susižaidė...'' ''Žalvario'' komandos treneris – V.Masalskis po varžybų teigė: ,,Žaidėme mažytėje salėje, kurioje komanda negalėjo žaisti pilnavertiškai.."

Teisėjų darbas buvo įvertintas atitinkamai: ,,Žalvaris" skyrė – 10 balų, o ,,Atletas-2" – 9

"Žalvaris" iškovojo pirmąją pergalę (2007 balandžio 13 d., penktadienis, 22:48 val.)Pirmoji "Elektrėnų sporto centro" pergalė (2007 balandžio 07 d., šeštadienis, 12:17 val.)"Krovinių Karavanas" pogrupio varžybas baigė pirmoje vietoje (2007 balandžio 18 d., trečiadienis, 22:35 val.)"Forto Siena" keliauja į ketvirtfinalį (2007 balandžio 28 d., šeštadienis, 17:57 val.)"Krovinių karavanas" pergalę iškovojo paskutiniame ketvirtyje (2007 kovo 27 d., antradienis, 20:40 val.)