AKS ANGARO PREKYBA & NEKTURTAS vs MIKROVISATA (98:78)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 13 d., Penktadienis, 19:40 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

"AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" įveikė "Mikrovisatos" pasipriešinimą

2009 vasario 14 d., Šeštadienis, 12:54 val., peržiūros: 3838

Šį vakarą (vasario 13 d,) "AKS Angaro Prekyba & Nekturtas", Lietuvos Žemės Ūkio Universitete, priemė svečius – "Mikrovisatos" ekipą. Po puikiai sužaisto antrojo kėlinio (31:9) šeimininkai taip ir nebepaleido pergalės iš rankų. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė jų pergalę rezultatu – 98:78.

Pirmasis kėlinys, atrodo, žadėjo įdomią kovą. Nei viena komanda nesugebėjo išsiveržti į priekį ar perimti žaidimo kontrolės. Prieš antrąjį ketvirtį skirtumas tarp komandų buvo minimalus, 23:22.

Antrajame ketvirtyje įvyko šių rungtynių lūžis. Kėlinio pradžioje šeimininkų ekipa spurtavo 14:0 o, priblokšti varžovai, taip ir nesugebėjo atsigauti. Viso kėlinio metu, šeimininkai tik ir didino persvarą, laimėdami šią rungtynių atkarpą 31:9. Prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp komandų buvo jau žymiai didesnis ir galima pasakyti, jau galutinai nulėmė rungtynių baigtį. 54:31

Po ilgosios pertraukos "Mikrovistos" krepšininkai atsigavo, tačiau, nebesugebėjo ištirpdyti varžovų persvaros. Komandos žaidė apylygiai ir šįkart kėlinį minimaliu skirtumu laimėjo svečiai(19:20).

Ketvirtasis kėlinys aiškiai parodė,kad komandos tikrai šiandien buvo lygios, tačiau ypač prastai sužaistas antrasis ketvirtis "nugramzdino" "Mikrovisatą" į dugną. Ir šio ketvirčio metu nei viena komanda neturėjo aiškaus pranašumo, tačiau svečiai ir vėl laimėjo ketvirtį (25:27) tačiau, galutiniui rungtynių rezultatui tai neturėjo reikšmės. "AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" šventė gana nesunkią pergalę rezultatu 98:78.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Ž.Navickas, pelnęs 24 taškus, atkovojęs 11 kamuolių, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir 5 perėmęs 5 kamuolius ( 41 naudingumo balas), ir tiek pat taškų pelnęs G.Keršis. 17 taškų ir 6 atkovotus bei 5 perimtus kamuolius pridėjo R.Jatužis.

"Mikrovisatos" gretose išsiskyrė A.Vaivada,pelnęs 20 taškų ir 7 kartus privertęs varžovus prasižengti. Jam puikiai talkino po 14 taškų pelnę K.Kumža ir T.Didonis (11 atkovotų kamuolių). 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių J.Rajacko sąskaitoje.

" AKS Angaro Prekyba & Nekturtas " įveikė "Kauno Švara & KRG" (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 23:16 val.)" AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" iškovojo 4 pergalę (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:45 val.)"AKS Angaro prekyba - Nekturtas" nušlavė "Olympic casino" ekipą (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 20:39 val.)"AKS Angaro prekyba - Nekturtas" sutriuškino "Kamesta" komandą (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 14:43 val.)"AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" nusileido "Kauno Tiltams" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:42 val.)"AKS Angaro prekyba - Nekturtas" tik po sunkios kovos įveikė "KK Policija" (2009 kovo 28 d., šeštadienis, 12:38 val.)"Kauno tiltai" įveikė "Mikrovisatą" (2009 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)"AKS angaro prekyba - Nekturtas" sutriuškino "S. Raštikio puskarininikių mokyklą" (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 21:14 val.)"BMS Megapolis" įveikė "Mikrovisatą" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:56 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" nesunkiai įveikė "GB United" (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:13 val.)