KM „Žalgiris“ 2 vs GZP ‒ 2 (87:84)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 kovo 04 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ 2 įveikė „GZP ‒ 2“

2024 kovo 04 d., Pirmadienis, 20:21 val., peržiūros: 172

Kovo 4 dieną Kauno krepšinio mokyklos "Žalgiris" sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KM "Žalgiris" 2 priemė svečius GZP 2 komandą. Abi komandos turėjo savo sąskaitose po 10 pergalių ir keturis pralaimėjimus.

Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatu 4:5 pirmavo "GZP -2". Prasidėjus antrai kėlinio pusei rezultatas buvo lygus (8:8). Antroje kėlinio pusėje aikštėje vyko atkakli kova, bet kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidę "GZP – 2" sužaidus 10 minučių pirmavo rezultatu 17:20.

Pirmas dvi antro kėlinio minutes KM "Žalgiris" 2 aktyviai gynėsi ir turėjo vis dar dviejų taškų deficitą (20:22). Sužaidus penkis taškus trijų taškų persvarą turėjo svečiai (25:28). Aštuntą minutę "GZP -2" persvara padidėjo iki šešių taškų (35:41). Po KM "Žalgiris" 2 minutės pertraukėlės skirtumas padidėjo iki septynių taškų (37:44).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes KM "Žalgiris" 2 pasivijo varžovus (46:46). Įpusėjus ketvirtai minutei KM "Žalgiris" 2 pirmavo penkiais taškais, o "GZP – 2" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio antroje pusėje KM "Žalgiris" 2 išlaikė šešių taškų persvarą (66:60).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes KM "Žalgiris" 2 pirmavo rezultatu 66:62. Baigiantis pirmai kėlinio pusei trapią penkių taškų persvarą (75:73). Likus beveik trims minutėms iki kėlinio pabaigos KM "Žalgiris" 2 pirmavo rezultatu 76:74.

Vilius Sutkus

Permainingose ir atkakliose rungtynėse „Lympo“ pergalė prieš „GZP ‒ 2“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:20 val.) KM „Žalgiris“ 2 nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:59 val.)Rungtynių pabaigoje „Lympo“ palaužė KM „Žalgiris“ 2  ekipą (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 09:03 val.)KM „Žalgiris“ 2 pusfinalyje lengvai antrą kartą įveikė „Kautech ‒ 2“ komandą (2024 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 21:21 val.)„Gemavila“ neturėjo ginklų prieš KM „Žalgiris“ 2 krepšininkus (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:01 val.)II lygos „Mažosios taurės“ pusfinalyje: KM „Žalgiris“ 2 pergalė prieš Kautech ‒ 2 (2024 gegužės 14 d., antradienis, 22:54 val.)KM „Žalgiris“ 2 išvaistė milžinišką persvarą, bet įveikė „Romega“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Arko“ neturėjo daug vargo su KM „Žalgiris“ 2 ekipa (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 21:57 val.)Po atkaklios kovos „Skroblių alėja“ įveikė „GZP ‒ 2“ ir žengia į II lygos pusfinalį (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:47 val.)Atkaklių rungtynių ketvirtame kėlinyje „GZP ‒ 2“ įveikė „Pikenpoką“ (2024 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)