Celsis vs KTU (69:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 10 d., Antradienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

"Celsis" tik rungtynių pabaigoje palaužė "KTU" pasipriešinimą.

2015 kovo 11 d., Trečiadienis, 00:36 val., peržiūros: 858

Kovo 10-ąją, „Garliavos jonučių vidurinėje“ įvyko „Įmonių“ lygos susitikimas tarp šeimininkų „Celsis“ ir svečių „KTU“. Svečiai į rungtynes atvyko penkiese ir tik antrajame kėlinyje sulaukė šeštojo žaidėjo,kuris pasirodęs epizodiškai ir vėl išvažiavo. Taigi šeimininkai turėjo kiekybinę persvarą ant suolo ir namų sienas. Visgi „KTU“ ekipos pastatyta „zona“ itin apsunkino šeimininkų žaidimo laisvę. Nors atrodo turinti geresnius žaidėjus „Celsio“ ekipa strigo ir kovėsi su savo oponentais taškas į tašką. Visgi rungtynių gale šaltakraujiškiau sužaidę šeimininkai visgi iškovojo pergalę rezultatu 69:62.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai ir smeigę tris tolimus metimus pirmavo 9:2. Visgi kėliniui įpusėjant jų puolimas ėmė strigti varžovų judrioje gynyboje taip suteikdami progas oponentams mažinti deficitą.Po M.Zaviliausko dvitaškio po pirmųjų 10-ies minučių „Celsis“ primavo 16:14.

Antrajame ketvirtyje Igno Krukonio vedini šeimininkai ir vėl sugebėjo pabėgti 28:19. Tačiau du tolimus metimus pataikę svečiai sugebėjo sumažinti deficitą iki 2 (26:28). Kova ir vėl užvirė taškas į tašką ir varžyboms įpusėjus „Celsio“ pranašumas buvo tik 3taškai-34:31.

Po petraukos svečiai perėmė iniciatyvą ir V.Barkausko bei V.Raudonio vedami spurtavo 11:4 ir pirmą kartą išsiveržė į priekį 42:38. Čia prabilo šeimininkų snaiperiai ir pataikę du tritaškius bei pridėję dar 4taškus jie prieš lemiamą ketvirtį susigrąžino minimalų pranašumą savo naudai-48:47.

Lemiame kėlinyje šeimininkai nusprendė viską išspręsti jau pirmosiomis minutėmis ir surengė sėkmingą atkarpą 11:3 bei įgijo 9taškų pranašumą.Svečiai nežadėjo kelti baltos vėliavos ankščiau laiko ir pradėjo vytis šeimininkus. Pradėjus tiksėti lemiamai minutei „Celsis“ buvo priekyje 63:62. Taiklus G.Pečkaičio dvitaškis skirtumą padidino iki 3 ir svečiams reikėjo tritaškio,visgi M.Zaviliausko metimas skriejo pro šalį. Vilties „KTU“ ekipai įputė atsikovotas kamuolys bei išprovokuota pražanga,tačiau abu metimai skriejo pro šalį,o I.Krukonis realizavo du baudos metimus iš keturių bei paskutinėmis sekundėmis pelnė dvitaškį greitame puolime ir padėjo savo ekipai švęsti pergalę rezultatu 69:62.

Pagrindinės „Celsio“pergalės priežastys buvo:
Laimėta kova po krepšiu- 50:39
Komandinis žaidimas- 21 prieš 11 rez.perdavimų.
Pataikymas- 44,3 % prieš 34,4%.

Celsis: Ignas Krukonis – 22 tšk. (10 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Gediminas Pečkaitis – 21 tšk. (11 atk. kam.), Audrius Bartkus – 10 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.)

KTU: Vidas Raudonis – 17 tšk., Kęstutis Baltakys – 14 tšk., Vytautas Barkauskas – 12 tšk., Marius Zaviliauskas – 10 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.)

"Omega" tik po pratęsimo palaužė "KTU" komandą (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 23:39 val.)"Acme" po dramatiško pabaigos palaužė "KTU" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 19:54 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje pranoko „Omegą“ ir išlygino rezultatą (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:59 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „KTU“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 16:55 val.)„Autotoja“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Celsis“ ekipą (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:46 val.)A.Makūno vedami „Kauno Grūdai“ palaužė „KTU“ komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 15:23 val.)„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „KTU“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 kovo 20 d., penktadienis, 01:20 val.)„Celsis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agava ASS & E+H“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:59 val.)