Kėdainiai & Addeco vs Lietuvos šaulių sąjunga (55:48)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 03 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kėdainiai & Addeco“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą.

2014 lapkričio 03 d., Pirmadienis, 23:06 val., peržiūros: 1183

Pirmadienį, lapkričio 3 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusios "Kėdainiai & Addeco" ir svečių "Lietuvos šaulių sąjungos" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių pirmavo 18:10. Antrajame kėlinyje svečiams pavyko sužaisti geriau ir skirtumas aptirpo iki 5 taškų (32:27). Trečiasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, nors ir minimalia persvara, bet kėlinį laimėjo "Lietuvos šaulių sąjunga" (42:38). Ketvirtajame kėlinyje "Kėdainiai & Addeco" nebeleido varžovams priartėti ir laimėjo rungtynes rezultatu 55:48.

Rungtynės prasidėjo „Kėdainiai & Addeco“ žaidėjo M.Dilio 8 iš eilės pelnytais taškais, vėliau sekė 7 iš eilės pelnyti "Lietuvos šaulių sąjungos" taškai ir sužaidus 5 minutes rezultatas buvo 8:7. Kėlinio antroje pusėje šeimininkai surengė spurtą (10:3) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 18:10.

Antrasis kėlinys prasidėjo puikiai sužaista "Lietuvos šaulių sąjungos" atkarpa (4:13), kuri pirmą kartą rungtynėse leido svečiams įšsiveržti į priekį (22:23). Sužaidus dar 3 minutes, komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir tik kėliniui baiginėjantis šeimininkams pavyko pelnyti 5 taškus iš eilės, kurie leido vėl įšsiveržti į priekį (32:27).

Trečiojo kėlinio pradžia geriau susiklostė " Lietuvos šaulių sąjungos" atstovams, kurie pelnė 4 tašus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki minimumo (32:31). Bet tai buvo mažiausia persvara, kurią svečiams buvo pavykę padaryti šiame kėlinyje. Vėliau sekė (10:2) šeimininkų laimėta atkarpa, kuri padidino skirtumą iki 9 taškų (42:33). Visgi kėliniui baiginėjantis, "Lietuvos šaulių sąjungos" komanda pelnė 5 taškus iš eilės, ir po trijų kėlinių komandas skyrė 4 taškai (42:38).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Kėdainiai & Addeco“ komandos 7 pelnytais taškais, kurie leido pirmą kartą rungtynėse įgyti dviženklį pranašumą (49:38). Sužaidus dar dvi minutes, svečių komandos žaidėjas D.Pranskevičius pataikė du tolimus metimus ir skirtumas vėl sumažėjo iki 5 taškų (49:44). Visgi lemiamu rungtynių momentu „Kėdainiai & Addeco“ komanda susiėmė, sužaidė protingiau ir laimėjo rungtynes rezultatu 55:48.

Kėdainiai & Addeco: Mindaugas Dilys – 13 tšk. (8 išpr. praž.), Dovydas Čepas – 13 tšk. (7 perimt. kam.), Tadas Lukoševičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Lietuvos šaulių sąjunga: Evaldas Jančauskas – 12 tšk., Danielius Pranskevičius – 11 tšk., Tomas Kmitas – 9 tšk.

„BK Centre“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 19:06 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:17 val.)„Sparta“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 17:27 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po pratęsimo įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po atkaklios kovos palaužė „Konsus“ pasipriešinimą. (2015 sausio 20 d., antradienis, 12:09 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)„Lietuviški patiekalai“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos šaulių sąjunga“ ekipą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Kėdainiai & Addeco“ tolimais metimais užmėtė „Spartos“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:35 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)