Artstone vs Lemora (60:58)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Artstone“ atlakliose rungtynėse palaužė „Lemora“ ekipą

2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 22:50 val., peržiūros: 1340

Gruodžio 18d, J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė „Artstone“ (šeimininkai) ir „Lemoros“ krepšininkai. Visos rungtynės buvo be galo įtemptos ir atkaklios. Abi ekipos žaidė taškas į tašką iki pat galo. Visgi, „Artstone“ ekipai pavyko palaužti varžovus ir laimėti šias rungtynes 2 taškų skirtumu (60 – 58).

Rungtynės prasidėjo gana aktyviai. Abi komandos demonstravo didelę energiją ir norą žaisti. Atakos vyko greitos, aktyvios ir taktiškos. Šis kėlinukas pasibaigė svečiams turint 2 taškų pranašumą (14 – 16).

Antrasis kėlinukas kiek geriau klostėsi šeimininkams. Po truputį įsivažiavę, jie perėmė iniciatyvą į savo rankas ir išsiveržė į priekį. Laimėję šį kėlinuką rezultatu (21-15), ilgosios pertraukos metu „Artstone“ turėjo 3 taškų persvarą (37 – 34).

Po ilgosios pertraukos kova ir toliau vyko arši ir aktyvi. Abi ekipos nenuestojo rodyti aktyvaus, gražaus krepšinio ir kibti viena kitai į atlapus. Šis kėlinukas taipogi nebuvo pernelyg rezultatyvus. Svečiai kiek geriau sužaidė šį kėlinuką. Nors šeimininkų gretose, Simonas Lengvinas pelnė 9 taškus iš eilės, tačiau „Lemoros“ krepšininkai vis tiek sugebėjo laimėti šį kėlinuką 5 taškų persvara, ko pasekoje praėjus trims kėliniams, jie pirmavo rezultatu (52 – 54).

Paskutinis kėlinukas buvo pilnas įtampos ir nervų. Žaidėjai jautė, jog kiekvienas metimas gali lemti labai daug. Šiame kėlinuke, vienvaldžiai dominavo gynyba. Tiek vienoje, tiek kitoje aikštelės pusėje. Šis kėlinukas buvo stebėtinai nerezultatyvus. Rungtynių pabaigoje, 2 taškais atsilikinėdami svečiai sugebėjo perimti kamuolį ir galbūt pasiūsti rungtynes į pratęsimą arba net laimėti jas. „Lemoros“ paskutinės atakos metu, jiems pavyko išprovokuoti pražangą likus vos 3 sekundėms iki rungtynių pabaigos. Visgi abu baudų metimai skriejo pro šalį. Nepaisant to, svečiai dar sugebėjo atsikovoti kamuolį puolime. Tačiau sudėtingas metimas galėjęs pasiūsti rungtynes į pratęsimą skriejo pro šalį. „Artstone“ ekipa išgynevo šį trilerį ir išsivežė iš aleksoto pergalę 2 taškų skirtumu (60 – 58).

„Artstone“ ekipos treneris po rungtynių teigė:
„Žiauriai lygios komandos, žiauriai geros rungtynės. Teisiog kovojom iki galo, nepasidavėm, ko pasekoje šiandien buvome stipresni“

„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 lapkričio 04 d., penktadienis, 23:37 val.)„Callcredit“ antroje rungtynių pusėje lengvai įveikė „Lemorą“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Lemora“ pačioje rungynių pabaigoje palaužė „Vilmistą“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:37 val.)„Artstone“ sutriuškino žaidimo neradusią „Acme“ ekipą (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje užbaigė išvargusių „Lemora“ ekipos žaidėjų sezoną (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:24 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos „Callcredit“ palaužė „Lemoros“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Lemorą“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:23 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lemora“ įveikė „Enersteną“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:15 val.)Aukšto intensyvumo rungtynėse pergale džiaugėsi „KUN & KAMS“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:48 val.)