ASU & NMA „AgroVIS“ vs Autotoja (59:86)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Autotoja“ antrą kartą įveikė ASU & NMA „AgroVIS“ ir žengia į ketvirtfinalį

2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 00:57 val., peržiūros: 1155

Trečiadienio vakarą ASU sporto salėje įvyko Įmonių lygos „RIND“ atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko „ASU & NMA „AgroVIS““ (šeimininkai) ir „Autotoja“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių „Autotoja“ ekipai sunkei sekėsi atrasti savąjį žaidimą, tačiau antrojo pusėje svečiai pademonstravo puikų pataikymą iš toli ir jau visus taškus sudėliojo trečiajame ketvirtyje. „Autotoja“ iškovojo antrąją pergalę prieš „ASU & NMA „AgroVIS““ ir pateko į ketvirtfinalį, rezultatu – 59:86.

Rungtynėms prasidėjus abiems komandoms sunkiai sekėsi įsivažiuoti į žaidimą, tačiau pirmieji ritmą pagavo „Autotoja“ , kuri įgijo 6 taškų pranašumą ( 12:6). „ASU & NMA „AgroVIS““ sugebėjo sumažinti skirtumą po keletos greitų atakų iki dviejų taškų. Vis dėlto, svečiams pavyko pataikyti keletą svarbių tritaškių, kur atstatė 8 taškų pranašumą. Likus žaisti mažiau nei dvi minutes šeimininkai surengė spurtą, kurio dėka sušvelnino skirtumą iki trijų taškų – 19:16.

Antram ketvirčiui prasidėjus „Autotoja“ vis pabėgdavo nuo varžovų, tačiau nesugebėdavo išlaikyti persvaros savo rankose. Individualiais veiksmais M.Kvedaras padėjo svečiams pirmą kartą šios dienos rungtynėse padidinti pranašumą iki 11 taškų ( 26:37). „ASU & NMA „AgroVIS““ sugebėjo atsitiesti ir sumažino skirtumą iki 8 taškų – 31:39.

Po ilgosios pertraukos nė viena komanda neįrodė didesnio savo pranašumo ir tarp ekipų svyravo tas pats skirtumas ( 40:50). Vis dėlto, „Autotoja“ ekipai trečiajo kėlinuko pabaigoje atsirišo krepšys, kur svečiai susmeigė keturis tritaškius metimus iš eilės ir pranašumas išaugo iki 20 taškų – 44:64.

Ketvirtajame kėlinyje „ASU & NMA „AgroVIS““ ekipa dar bandė gelbėtis tritaškiais metimais, tačiau „Autotoja“ žaidė lyg ant bangos ir pranašumo padidino iki 30 taškų ( 50:80). Per likusias minutes komandos apsikeitė tritaškiais metimais ir triuškinančią pergalę šios dienos rungtynėse iškovojo „Autotoja“ – 59:86.

Po laimėtų rungtynių „Autotojos“ ekipos treneris, R.Kulikauskas, kalbėjo:“ Iš pradžių vėl viskas neatsakingai buvo. Nepakrito taškais mums, o paskui vyrai susikaupė – pakrito tritaškiai metimai labiausiai. Net ir man pasisekė du pataikyti, neblogai gavosi. Džiaugiamės, kad patekome į kitą etapą.

Ketvirtfinalyje „Autotoja“ susitiks su „Senukai’ ekipa.

ASU & NMA „AgroVIS“: Andrius Bagotyrius – 23 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 17 tšk. (18 atk. kam., 7 išpr. praž.), Aurimas Stanevičius – 9 tšk.

Autotoja: Mantas Kvedaras – 28 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Laurynas Andrijauskas – 20 tšk. (5 perimt. kam.), Arvydas Račkus – 14 tšk.

„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „ASU & NMA „AgroVIS“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:32 val.)„Autotoja“ užtikrintai įveikė „KTU“ ekipą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 16:28 val.)„Autotoja & Ekodora“ nesunkiai įveikė „Acme“ ekipą (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 01:57 val.)„ASU & NMA „AgroVIS“ be didesnio vargo įveikė „Fima & Elmova“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:13 val.)„ASU & NMA AgroVIS“ užtikrintai įveikė „KTU“ (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 20:20 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ nesunkiai susitvarkė su „Lesto“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 19:29 val.)„Autotoja“ su kaupu atsirevanšavo „Celsiui“ ir grąžino pusfinalio serijoje pusiausvyrą (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ palaužė "Senukus" (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 20:33 val.)„Senukai“ išvargo pergalę prieš „ASU & NMA AgroVis“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ rungtynių pabaigoje palaužė „ASU & NMA „AgroVIS“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 21:12 val.)